księżna Diana, książę Karol
East News

“Największą miłością” księżnej Diany był… jej ochroniarz! Mówi to sama na taśmach, które stały się sensacją na Wyspach

księżna Diana, książę Karol
East News

Największą miłością księżnej Diany był jej ochroniarz! Mówi o tym sama na nagraniach ujawnionych w niedzielę przez Channel 4. Nigdy wcześniej nie odtwarzane publicznie taśmy z zapisem słów księżnej Diany są rewelacją weekendu na Wyspach. Brytyjczycy czekali na nie od kilku dni, kiedy to zapowiedziano emisję dokumentu “Diana: własnymi słowami”. To zapis bardzo szczerych wypowiedzi Diany z lat 1992-1993.

 

Co jest na taśmach Diany?

Jak czytamy na stronie Mirror.co.uk, na nigdy nie ujawnianych publicznie taśmach Diana przyznaje się m.in. do swojego sekretnego związku i mówi, że największą jej miłością był jej osobisty ochroniarz.

Kiedy miałam 24 albo 25 lat byłam mocno zakochana w kimś, kto pracował w tym środowisku - mówi Diana na taśmach, cytowanych przez portal.

Jak dodała, został on przeniesiony, a potem zginął.

Choć nie wymienia nazwiska, brytyjskie media od razu wyjaśniły, że chodzi najpewniej o Barry’ego Mannakee, który był oficerem policji skierowanym do ochrony księżnej w 1985 roku. Rok później został przeniesiony.

Nigdy nie powinnam igrać z ogniem - mówi na taśmach.

Jak pisze Mirror.co.uk, Mannakee zginął w maju 1987 roku w wypadku motocyklowym. Miał 39 lat.

 

Dianę nagrał trener

Ujawnione taśmy to bardzo intymne i bardzo szczere wyznania z lat 1992-1993. Nagrywał ją osobisty trener głosu, przygotowujący Dianę do wystąpień publicznych. Księżna mówiła swobodnie, o tym co myśli… Zebrało się tego 20 taśm, a na nich 21 godzin nagrań. Myślicie, że powinny zostać ujawnione?

 

Diana było ukochaną księżną Brytyjczyków.  Zginęła w wypadku samochodowym niemal dokładnie 20 lat temu.

księżna Diana

Więcej na temat Księżna Diana
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04