Sławek Tursk i Otylia Jędrzejczak w Tańcu z Gwiazdami 2009
East News

Nowe fakty w sprawie sparaliżowanego gwiazdora "Tańca z gwiazdmi"!

Sławek Tursk i Otylia Jędrzejczak w Tańcu z Gwiazdami 2009
East News

Jak już pisaliśmy, Sławomir Turski znany z programu "Taniec z Gwiazdami", który był partnerem tanecznym Otylii Jędrzejczak, po skoku na główkę do wody jest sparaliżowany.


Przypominamy, co się stało tego dnia kiedy Turski został sparaliżowany: Tancerz z "Tańca z Gwiazdami" jest sparaliżowany! Co się stało?


Przyjaciele, znajomi z programu "Taniec z Gwiazdami", a także "Jaka to melodia", gdzie Sławek tańczy zrobili już aukcję i zbierają pieniądze na jego rehabilitacje. Jak udało się ustalić mają już blisko 20 tys. zł.


A jaki jest stan jego zdrowia? Przyjaciele tancerza zdradzili, że są postępy!

Sławek lekko porusza już rękoma od łokcia i delikatnie podnosi lewą nogę. Dzisiaj poruszył się również kciuk i palec wskazujący lewej ręki - można przeczytać na fanpejdżu Wspieramy Sławka.
To bardzo dobre wiadomości!


Sławomir ósmego września zostanie samolotem przetransportowany do Kliniki Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego  w Bydgoszczy i spędzi tam  2-3 miesiące.


O wsparcie na leczenie Sławka nadal prosi między innymi Otylia Jędrzejczak, z którą Turski wystąpił w 2009 roku w programie "Taniec z Gwiazdami".


Życzymy mu, żeby Sławomir Turski zaczął chodzić!


Sławek Tursk i Otylia Jędrzejczak w Tańcu z Gwiazdami 2009Sławek Turski i Otylia Jędrzejczak w Tańcu z Gwiazdami 2009

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36