Program Anny Muchy znika z jesiennej ramówki TVP
ONS

Program z Muchą i Karolakiem wycofany z jesiennej ramówki. TVP ma swoje powody

Program Anny Muchy znika z jesiennej ramówki TVP
ONS

Jednym z hitów jesiennej ramówki TVP1 miało być nowe show "Talent, zgłoś się", w którym jako jurorzy mieli wystąpić m.in. Anna Mucha i Tomasz Karolak. Miał on pokazywać rywalizację pomysłowych przedsiębiorców o główną nagrodę, która miała zagwarantować im doskonały start w biznesie. Przypomnijmy: Nowe show z Muchą zapowiada się na hit. Będzie tam można wygrać ogromne pieniądze

Widzowie będą musieli jednak poczekać na transmisję pierwszego odcinka, który był zaplanowany na początek października. Jak informują WirtualneMedia.pl, TVP1 zdecydowało o wycofaniu programu z jesiennej ramówki. Dlaczego? Producenci tłumaczą to zbyt dużym zainteresowaniem wokół castingów i brakiem czasu na odpowiednie przygotowanie formatu. Ma on jednak pojawić się na antenie wiosną przyszłego roku.
 

Zdecydowaliśmy się rozszerzyć castingi i je lepiej przygotować. Teraz nie udałoby nam się tego nagłośnić, mamy za mało czasu - tłumaczy w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1.


Anna Mucha z pewnością nie jest zadowolona z takiej decyzji, ale trzeba dostrzegać plusy - będzie miał teraz więcej czasu na życie prywatne.

Zobacz: Mucha wylatuje do Stanów robić karierę. Co z dziećmi?

Anna Mucha na prezentacji jesiennej ramówki TVP:

Więcej na temat Anna Mucha Tomasz Karolak Show
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53