Party Stories
Newsy

Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska! To największa metamorfoza w polskim show-biznesie!

Kobieta kameleon, królowa łez, głos pokolenia, artystka wiecznie poszukująca - taka właśnie jest Agnieszka Chylińska, która dziś świętuje swoje 44. urodziny. Z tej okazji przypominamy, jak zmieniła się przez lata królując na polskiej scenie muzycznej! Jej metamorfozy szokowały, budziły zdziwienie, ale i podziw!

Zobaczcie sami! A dla Agnieszki najlepsze życzenia!

Zobacz także: Agnieszka Chylińska to "Królowa łez", ale i królowa metamorfoz! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!

Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska powiększyła piersi? Fani nie mają wątpliwości! "No biust przepiękny"

Agnieszka Chylińska powiększyła biust? Jej fani nie mają wątpliwości! Ostatnio gwiazda wzięła udział w słynnym już wyzwaniu #Hot16Challenge2, które opublikowała na swoim Instagramie. To właśnie po publikacji tego nagrania fani zaczęli snuć domysły, że wokalistka powiększyła piersi.  - Wow hot 😊🔥 sexi flexi 👍 czy Pani Agnieszka powiększyła biust? 🤔 - no biust przepiękny 😱😍 - powiększyła na 100%😍 - Coś tu się u Agi powiększyło podczas tej kwarantanny😲😲😲żeby tylko biust tak rósł 👌 - Ale biust! A rapowanie wyszło genialnie. Aga czad! ❤️❤️❤️ - piszą internauci pod wideo wokalistki.  Zobacz także:  Agnieszka Chylińska na scenie króluje od 25 lat, ale o jej życiu nie wiemy wiele. Kim jest jej mąż? Póki co artystka nie skomentowała tych przypuszczeń internautów. Zobaczcie zatem nagranie po którym fani są przekonani, że Agnieszka Chylińska powiększyła biust! 

Sopot Festiwal 2020
POLSAT
Newsy
Polsat pokaże festiwal w Sopocie z Agnieszką Chylińską i Beatą Kozidrak. Jest jedno "ale"!
Festiwal w Sopocie w Polsacie 23 maja i 24 maja - przypomnienie występów największych gwiazd - Agnieszka Chylińska, Beata Kozidrak.

W dniach 23 i 24 maja Polsat pokaże festiwal w Sopocie! Ale nie będą to występy na żywo. Będzie to koncert, podczas którego zostaną przypomniane największe polskie hity w wykonaniu kilku polskich gwiazd. Wydarzenie, z pustej Opery Leśnej, poprowadzi Krzysztof Ibisz. Poznajcie szczegóły! Chylińska, Kozidrak, T.Love - te koncerty zostaną przypomniane w Polsacie Pod koniec maja Polsat zawsze organizuje festiwal w Sopocie. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, został on odwołany (podobnie jak szereg innych wydarzeń tego typu). Polsat jednak zrobi niespodziankę dla swoich widzów i w najbliższy weekend (23,24 maja) przypomni występy polskich gwiazd - Agnieszki Chylińskiej (świętującej rok temu jubileusz pracy), Beaty Kozidrak oraz T.Love z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej. Ponadto - zostanie uczczony Zbigniew Wodecki w trzecią rocznicę śmierci. Usłyszymy hity „Rzuć to wszystko, co złe”, „Chałupy welcome to”, „Z Tobą chcę oglądać świat: (w duecie z Natalią Szroeder), „Zacznij od Bacha” i kultową już dla wielu pokoleń „Pszczółkę Maję”.  24 maja zobaczymy oczywiście występy polskich kabaretów. Zobaczymy najlepsze skecze kabaretów: Neonówka, Moralnego Niepokoju, Limo, formację Skeczów Męczących, Młodych Panów, Ani Mru Mru i Paranienormalni. Tym razem w roli gospodarza wystąpi niezastąpiony Piotr Bałtroczyk, który ze swojego domu na Warmii połączy się na z niektórymi z artystów, by porozmawiać o tym jak radzą sobie z obecną sytuacją i czego im brakuje. Będziecie oglądać? Usłyszmy przeboje T.Love:  „IV Liceum Ogólnokształcące”, „To wychowanie” (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), „Chłopaki nie płaczą” i „Warszawa”. Zostaną...

Agnieszka Chylińska o reklamie
Newsy
Kryzys w życiu Agnieszki Chylińskiej!? Co dalej z małżeństwem artystki?
O kryzysie w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej media piszą od dawna. Para nie mieszka już razem?

Agnieszka Chylińska  jest jedną z gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Piosenkarka nie publikuje w mediach społecznościowych rodzinnych zdjęć, nie chodzi z mężem do modnych restauracji, a jak twierdzą paparazzi w rozmowie z "Fleszem" nawet zakupy robią oddzielnie , aby nie dawać okazji do wspólnych fotografii. Podczas Polsat SuperHit Festiwal, gdzie na scenie świętowała swoje 43. urodziny pozwoliła sobie na krótkie nawiązanie do swojego męża i powiedziała:  On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda!  Niestety już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacja na temat kryzysu w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej i Marka, a teraz "Dobry Tydzień" informuje, że para prawdopodobnie nie mieszka już razem!  Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej? W czasie epidemii koronawirusa Agnieszka Chylińska nie chce tracić kontaktu z fanami i codziennie umieszcza w sieci filmiki, na których czyta fragmenty ze swojej serii książek o "Zezi i Gilerze". Rodzice książkowych bohaterów są rozwiedzeni i mają trójkę dzieci: Zezię, Gilera i Franka. Artystka sama przyznała w wielu wywiadach, że w swojej twórczości czerpie ze swojego życia prywatnego. Teraz potwierdziła to również menadżerka Agnieszki Chylińskiej: Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona – powiedziała "Dobremu Tygodnikowi" menedżerka, Joanna Ziędalska-Komosińska. Sama wokalistka na jednym z filmików zdradziła, że śpi w pokoju dzieci: Śpię...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner