Kevin sam w Nowym Jorku
YouTube
Newsy

QUIZ! Jak dobrze znasz "Kevin sam w Nowym Jorku"? Trudny QUIZ dla wiernych fanów!

QUIZ! Jak dobrze znasz "Kevin sam w Nowym Jorku"? Trudny QUIZ dla wiernych fanów!

Druga część przygód Kevina to również wielki światowy hit! Komedia "Kevin sam w Nowym Jorku" już od przeszło 28 lat, bawi widzów do łez. Czy znacie kogoś, kto chociaż raz nie widział tego filmu? My nie! Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny, niezwykle trudny quiz, z którym poradzą sobie tylko wierni fani. Jeśli jesteście ciekawi, czy dobrze zapamiętaliście nawet najdrobniejsze szczegóły z drugiej części przygód Kevina, to ten quiz pomoże Wam odpowiedzieć na to pytanie. Nie przedłużając - zaczynajmy!

A emisja już dziś w Polsacie o 20! 

Zobacz także: Na tę scenę w filmie "Kevin sam w domu" nikt nie zwraca uwagi. A ona zmienia sens filmu!

Kevin sam w domu
East News
Newsy
Oto najtrudniejszy quiz z filmu "Kevin sam w domu"! Rozwiążą go tylko najwierniejsi fani!

Film "Kevin sam w domu" w święta Bożego Narodzenia to już tradycja. Kultowa komedia rokrocznie przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów - ten film to po prostu nieśmiertelny hit. Zapewne widzieliście go już nie raz, ale czy na pewno pamiętacie wszystkie szczegóły? Ten quiz pomoże Wam odpowiedzieć na to pytanie! Poradzą z nim sobie tylko najwierniejsi fani. Sprawdźcie zatem, jak dobrze znacie pierwszą część przygód Kevina McCallistera! Nie przedłużając - zaczynajmy!

Zobacz także: Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

Film "Kevin sam w domu" w święta Bożego Narodzenia to już tradycja. Kultowa komedia rokrocznie przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów - ten film to po prostu nieśmiertelny hit. Zapewne widzieliście go już nie raz, ale czy na pewno pamiętacie wszystkie szczegóły? Ten quiz pomoże Wam odpowiedzieć na to pytanie! Poradzą z nim sobie tylko najwierniejsi fani. Sprawdźcie zatem, jak dobrze znacie pierwszą część przygód Kevina McCallistera! Nie przedłużając - zaczynajmy! Zobacz także:  Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

"Kevin sam w domu": Kim jest dziewczyna Buzza?
Mat. prasowe Polsat
Newsy
"Kevin sam w domu": Kim jest "brzydka dziewczyna" Buzza, brata Kevina? Oto sekret słynnej sceny
"Kevin sam w domu": Kim jest "brzydka dziewczyna" Buzza, brata Kevina? Oto sekret słynnej sceny

Pamiętacie słynną scenę z "Kevin sam w domu" podczas, której Kevin przeszukuje pokój Buzza pod jego nieobecność? Wówczas znajduje zdjęcie niezbyt urodziwej dziewczyny brata, o czym świadczy jego reakcja:  Buzz, twoja dziewczyna... WOOF - mówi 10-latek z wykrzywioną miną na widok zdjęcia   Personalia osoby, której zdjęcie zostało pokazane w kultowym filmie nie zostało wymienione w obsadzie. Wiadomo jednak, kto to jest! Koniecznie musicie poznać historię tego zdjęcia! Zobacz także:  Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie! Dziewczyna Buzza z "Kevin sam w domu" - historia słynnego zdjęcia  Devin Retray wcielił się drugoplanową postać w świątecznym hicie " Kevin sam w domu ", jednak kilka scen z jego udziałem wystarczyło, żeby stał się prawdziwą gwiazdą bożonarodzeniowego hitu. Złośliwy starszy brat Kevina okazał się najbardziej charakterystyczną postacią spośród całego licznego rodzeństwa McCallisterów. Kiedy tytułowy 10-latek orientuje się, że jego świąteczne życzenie o tym, aby jego rodzina zniknęła się spełniło, postanawia... przeszukać pokój Buzza w poszukiwaniu jego oszczędności! Tam natyka się na pudełko z najcenniejszymi skarbami brata. Oprócz gotówki znajduje tam również... zdjęcie dziewczyny Buzza! Reakcja Kevina wskazuje na to, że dziewczyna jest niezbyt urodziwa a oczom widzów ukazuje się przerysowane zdjęcie.  Początkowo widzowie zastanawiali się, która dziewczyna zgodziła się na pokazanie w filmie tak krzywdzącego wizerunku oraz dlaczego nie została wymieniona w obsadzie. Okazuje się, że w tej scenie ukryta jest mała tajemnica. Otóż na zdjęciu nie pozuje żadna nastolatka - jest to syn dyrektora...

"Kevin sam w domu": Mroczna teoria fanów. Mama Kevina zaprzedała duszę diabłu?
East News, mat. prasowe Polsat
Newsy
"Kevin sam w domu": Świąteczny hit ma ukrytą mroczną tajemnicę?! Przerażające odkrycie fanów
"Kevin sam w domu": Świąteczny hit ma ukrytą mroczną tajemnicę?! Przerażające odkrycie fanów

Święta z filmem " Kevin sam w domu " to już tradycja! Świąteczny hit miał premierę już 30 lat temu, a w Polsce wciąż nie traci na popularności. Mimo tego, że z pewnością widzieliście go już dziesiątki razy, to fani klasyku wciąż wyszukują na jego temat nowych ciekawostek! Tym razem nie jest ani śmiesznie ani romantycznie... Miłośnicy "Kevina" sugerują, że w filmie został umieszczony motyw... satanistyczny! Według nich Kate McCallister, mama tytułowego bohatera miała zaprzedać duszę diabłu, aby móc wrócić do syna! Zobaczcie, czym argumentują tę przerażającą teorię.  Zobacz także:  "Kevin sam w domu": Tragiczna śmierć "króla polki". John Candy zmarł nagle podczas kręcenia filmu! Mroczny wątek z filmie "Kevin sam w domu" Nowa teoria fanów "Kevina samego w domu" głosi, że Kate McCallister (w tej roli Catherine O'Hara) zaprzedała duszę diabłu! Chodzi o scenę z lotniska, w której Gus Polinski (w tej roli John Candy - o jego tragicznej historii przeczytasz TUTAJ ) ratuje ją z opresji i proponuje podwiezienie do domu, aby mogła na czas dotrzeć do, pozostawionego samemu sobie, 10-letniego Kevina.  Na pierwszy rzut oka zachowanie "króla polki", który wyciągnął pomocną dłoń do zrozpaczonej matki przywraca wiarę w dobro człowieka, jednak wnikliwi fani "Kevina" dopatrzyli się mrocznego wątku w tej scenie! Według nowej teorii internautów to był moment, w którym Kate McCallister miała zaprzedać duszę diabłu! Dlaczego?  Jak dobrze pamiętamy, filmowa rodzina Kevina stara się wrócić ze świątecznych wakacji do rodzinnego domu, w którym pozostał 10-latek. Niestety ich lot zostaje odwołany. Kate stara się zrobić wszystko aby móc polecieć do syna , a kiedy traci już nadzieję, robi...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner