Clipboard.jpg

Tak Socha i Kisio zajadają się sushi

Clipboard.jpg

Kariera Aleksandry Kisio nabrała tempa po tym wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i trafiła pod skrzydła nowej menadżerki, Aldony Wleklak. Aktorka przeszła gigantyczną metamorfozę i dzisiaj jest jedną z lepiej ubranych pań w show-biznesie, a jakby tego było mało, została niedawno twarzą Domu Piękna. Jej dotychczasowe poczynania przypominają kroki z początków kariery obecnie jednej z największych gwiazd w Polsce - Małgorzaty Sochy.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Socha i Kisio znalazły wspólny język już na planie serialu "Prosto w serce". Aktorki od tego czasu regularnie spotykają się na plotki i co jakiś czas wymieniają się wiedzą na temat modowych trendów, wspólnie nawet zasiadają obok siebie np. na pokazach mody.

Ostatnio Ola i Małgorzata zostały przyłapane przez paparazzich w popularnej warszawskiej restauracji Sakana Sushi. Kiedy zasiadły przy stoliku, od razu fani rozpoznali w nich popularne gwiazdy. Zdjęciom i autografom nie było końca. Chociaż panie przeniosły się z obiadem do środka restauracji, i tak nie umknęły uwadze paparazzich.

Coś czujemy, że Kisio gratulowała Sosze głównej roli w serialu Polsatu "Przyjaciółki". A może ją również zobaczymy w polskim "Seksie w wielkim mieście"? Zobacz: Socha zagra polską Carrie Bradshaw!

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10