weekd.jpg

Tak polskie gwiazdy prezentowały się w miniony weekend

weekd.jpg

Miniony weekend obfitował w wiele imprez z udziałem gwiazd. Zakończył się Heineken Open’er Festival, nad morzem gwiazdy imprezowały podczas  Festiwalu gwiazd Międzyzdroje 2012, a w Suszu celebryci zmagali się z triathlonem. Właśnie tam Kate Rozz wspierała swojego męża Piotra Adamczyka, który musiał przepłynąć 1900 metrów, przejechać na rowerze 90 kilometrów i przebiec ok. 21,1 kilometrów. Kate Rozz miała na sobie casualową stylizację, która bardzo nam się podoba. Biały wyciągnięty t-shirt, poszarpana dżinsowa mini i wysokie letnie kozaki.

Koncertów w Gdyni słuchała m.in. Danuta Stenka. Aktorka podobnie jak inne gwiazdy na festiwalu miała na sobie kalosze. Mimo, że festiwalowa moda rządzi się własnymi prawami, to Danutę Stenkę widzieliśmy w lepszych stylizacjach.

W Międzyzdrojach Anna Przybylska odcisnęła swoją dłoń w alei gwiazd mając na sobie czarny kombinezon. Podobnie jak hollywoodzkie gwiazdy, aktorka pokochała ten trend. Chociaż zauważyliśmy, że nogawki były trochę za krótkie…

Iwona Węgrowska lubi zwracać uwagę swoim wyglądem. Tym razem celebrytka paradowała w seksownym kostiumie na plaży. Niestety Iwona Węgrowska nie wie co to jest klasa.

Poniżej w naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć tych gwiazd.

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17