Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
a.jpg
Andrzej Petelski/AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Tak Paulla z synkiem wypoczywała na majówce

Gwiazda na łonie natury

Niedawno pokazywaliśmy wam zdjęcia gwiazd, które pochwaliły się jak odpoczywały w ostatnie upalne dni. Zobacz: Gdzie gwiazdy bawią się w majówkę? Do tej grupy nie należy jednak Paulla Ignasiak. Piosenkarka po ostatnich zmaganiach z chorobą i medialnym szumem wywołanym wokół jej osoby, postanowiła odpocząć i zrelaksować się przed powrotem z nową płytą. W tym celu wyjechała na majówkę na Podlasie, do Lipowego Mostu.

W majową podróż, Paulla zabrała ze sobą syna Adasia. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Ignasiak bardzo aktywnie spędzała czas z dzieckiem. Wspólnie spacerowali nad jeziorem i do pobliskiego lasu, a także grali w golfa. Adaś doczekał się nawet swojego małego kijka do gry.

Zobaczcie zdjęcia z majowego tygodnia Paulli i jej syna:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulla
Newsy
Paulla dzięki chorobie nabrała sił do życia
Znamy jej najbliższe plany!

Paulla od jakiegoś czasu obiecuje swoim fanom nową płytę. Kiedy termin premiery był już potwierdzony, ciągle pojawiały się zmiany spowodowane zmianą stanu zdrowia piosenkarki. Na szczęście Ignasiak czuje się już coraz lepiej i wiele wskazuje, że za kilka tygodni ukaże się jej nowa płyta. Paulla ma też nadzieję, że album z premierowym materiałem okaże się równie dobry jak dwa poprzednie, które pokryły się złotem. W rozmowie z AfterParty.pl Paulla przyznała, że dzięki problemom zdrowotnym poczuła w sobie siłę na nowo. Chociaż przed nią jeszcze jedna, ostatnia operacja, Ignasiak wierzy, że wszystko skończy się dobrze. Czego oczywiście życzymy. Zobacz: "W sierpniu czeka mnie poważna operacja"

AKPA
Newsy
Paulla Ignasiak kończy dziś 32 lata
Niewątpliwie metamorfozy dekady

Poznaliśmy ją jako Paulinę Ignasiak w serii polskich programów muzycznych. "Szansa na sukces", "Idol", "Jestem jaki jestem" to najważniejsze z tych w których brała udział. Dopiero cztery lata temu powróciła na rynek odmieniona, z nowym wizerunkiem i albumem jako Paulla . Dzisiaj kończy 32 lata. Swoją przygodę z muzyką Paulla rozpoczęła od programu "Szansa na sukces". Chociaż jej interpretacja piosenki "Im więcej Ciebie, tym mniej" Natalii Kukulskiej nie wygrała, to nie zraziło jej to do udziału w kolejnych talent-show. Następnym przystankiem był "Idol", w którym piosenkarka dotarła do półfinałowych odcinków. Jednak największy rozgłos zapewnił jej udział w programie Michała Wiśniewskiego "Jestem jaki jestem". Chociaż Ignasiak otarła się jedynie o zwycięstwo to i tak zapisała się w pamięci widzów zdobywając ich sympatię co zaprocentowało popularnością kilka lat później. Po pięciu latach milczenia, w 2008 roku Ignasiak wróciła do show-biznesu. Z nowym wizerunkiem i w pełni autorskim materiałem wydała płytę "Nigdy nie mów zawsze" ( kup ), która okazała się kopalnią hitów. "Tak mało o życiu" czy "Od dziś" nuciła cała Polska, a krążek trafił do zestawienia najlepiej sprzedających się płyt roku. W 2010 roku Paulla wydała jeszcze płytę "Sekret wiecznej miłości" ( kup ), ale ta nie powtórzyła już sukcesu poprzedniej. Nie zraziło jej to jednak w tym, aby nagrać kolejny album, nad którym właśnie pracuje. Przez dwa lata Paulla była partnerką Adama Konkola, lidera zespołu Łzy. W 2010 roku wyszła za mąż za modela Rafała Wojtysiaka . W tym roku gwiazda ogłosiła publicznie informację o swojej chorobie nowotworowej (czytaj: Paulla jest chora na raka! ). Po kilkunastu miesiącach ukrywania się z tą informacją postanowiła namówić inne chore kobiety do badań. Z okazji urodzin AfterParty.pl życzy Paulli dużo zdrowia i sukcesu nowej płyty. A tak Paulla...

ONS
Newsy
Partner Ani Wyszkoni zarzuca Paulli lans na chorobie
Niesmaczne

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że piosenkarka Paulla Ignasiak walczy z ciężką chorobą . Przez guzy wykryte w jelitach gwiazda musiała stosować chemioterapię. Paulla przez wiele miesięcy nie wypowiadała się na temat swojej choroby. Gwiazda twierdzi, że przyznała się do ciężkich chwil po tym, jak poprosił ją o to lekarz. Artystka miała być wzorem dla pozostałych kobiet, które również dotyka nowotwór. Niestety, w tłumaczenia Paulli nie wierzy Maciej Durczak , menedżer gwiazd i ukochany Anny Wyszkoni. - Moim zdaniem ta akcja służy przypomnieniu artystki , o której od dawna jest cicho. Być może ona szykuje nową płytę albo singiel. Nie wiem, czy wyznanie Paulli pomoże innym chorym kobietom, ale na pewno nie zaszkodzi jej karierze - stwierdził w rozmowie z "Twoim Imperium" Durczak. Wygląda więc na to, że partner Wyszkoni nie dostrzega powagi sytuacji, oraz dramatu jaki przeżywa Paulla Ignasiak. Myślicie, że przesadził?      kb

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner