Joanna Krupa z córką Ashą
Instagram

Tak córeczka Joanny Krupy kibicuje swojemu tacie! Fani modelki rozpływają się nad Ashą!

Joanna Krupa z córką Ashą
Instagram

Córeczka Joanny Krupy znów oczarowała fanów! Zaledwie półroczna dziewczynka zdążyła już rozkochać w sobie tysiące wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcia i filmiki z udziałem małej Ashy! Tym razem serca internautów skradł filmik z udziałem dziewczynki, na którym malutka Asha "kibicuje" swojemu tacie podczas gry na playstation. Koniecznie zobaczcie to urocze wideo! 

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała, jak usypia Ashę. Nie zobaczycie dziś nic słodszego!

Córeczka Joanny Krupy kibicuje swojemu tacie!

Od ponad pół roku Joanna Krupa jest szczęśliwą mamą ślicznej Ashy. Dziewczynka jest prawdziwą ulubienicą fanów modelki, a każde nowe zdjęcia czy filmiki z jej udziałem są naprawdę rozczulające! Kilka dni temu gwiazda świętowała swój pierwszy dzień mamy. Gwiazda przyznała, że teraz już rozumie jak odpowiedzialna i ciężka jest rola mamy, by dobrze wychować swoje szczęście. Joanna Krupa przyznała również, że nigdy nie czuła takiej miłości i radości w swoim życiu, jak właśnie teraz!

Jak wiadomo, każda córeczka jest też oczkiem w głowie tatusia! Widać, że nie inaczej jest w przypadku Ashy i Douglasa Nunesa! Ostatnio na Instagramie Joanny Krupy pojawiło się urocze nagranie na którym dziewczynka "kibicuje" swojemu tacie podczas jego gry na playstation. Mała Asha nie może oderwać wzroku od tego, co dzieje się na ekranie telewizora. Najwyraźniej "trzyma kciuki" za swojego tatusia! 

Mała cheerleaderka tatusia 🥰 - napisała pod nagraniem Joanna Krupa. 

Pod nagraniem znalazło się oczywiście mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów, którzy uwielbiają patrzeć na nowe nagrania uroczej Ashy. 

- Śliczna córeczka ! Podobna do Pani 😍

- Ma Pani najsłodszego bobaska na świecie 😍😍😍❤️

- Ona jest przecudowna 😍❤️

- Ale jaka wpatrzona w rozgrywkę 😂😍😍😍❤️❤️❤️❤️

- Boziiuuu jaka słodycz 😍 - piszą fani. 

Koniecznie zobaczcie to urocze nagranie z udziałem córeczki Joanny Krupy. Nie da się oderwać od niej wzroku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Daddy’s @nunes451 little cheerleader🥰

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa od ponad pół roku jest szczęśliwą mamą! Dla gwiazdy najważniejsze jest teraz macierzyństwo, i odkąd tylko maluszek pojawił się na świecie, modelka odłożyła swoją karierę na bok. Widać, że Asha jest dla niej całym światem! 

Joanna Krupa z córką
Instagram

Asha odziedziczyła urodę po mamie!

Joanna Krupa z córką
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08