Reklama

Niedawno odbyła się premiera książki "Tajemnice kadry" Sebastiana Staszewskiego. Można w niej przeczytać wiele historii związanych z piłkarzami polskiej reprezentacji i Adamem Nawałką. Nie brakuje smaczków o Robercie Lewandowskim, tajemnic z szatni czy historii o konfliktach między piłkarzami. Przy okazji premiery książki wyszedł na jaw konflikt między Grzegorzem Krychowiakiem, a Kamilem Glikiem. Czy wiedzieliście, że panowie się nie lubią?

Bójka Krychowiaka i Glika przed Euro 2016

Z książki "Tajemnice kadry" dowiadujemy się, że podczas meczu towarzyskiego Polska-Litwa w Krakowie doszło do ostrej wymiany zdań między piłkarzami.

"Już w trakcie pierwszej połowy doszło do utarczek między dwoma samcami alfa. Krychowiak niewybrednie skrytykował błędy w ustawieniu Glika. Kiedy piłkarze weszli do szatni, obrońca naskoczył na upominającego go "Krychę".

- Weź, ku...a, zamknij mordę! - krzyknął Glik.
- To zacznij, ku...a, grać! - odparował Krychowiak.

Zamiast dyskutować, piłkarze postanowili użyć pięści. Na czas rozdzielili ich koledzy z drużyny. Na drugą połowę tamtego meczu Glik już nie wyszedł, został zmieniony przez Bartosza Salamona. Krychowiak murawę opuścił pół godziny później".

Ten mecz odbył się tuż przed mistrzostwami Euro 2016. Czy piłkarze przed wyjazdem do Francji pogodzili się?

"Następne dni między tymi zawodnikami były ciche, ale na turnieju we Francji - choć wciąż bez wzajemnej miłości - Glik i Krychowiak współpracowali bezbłędnie" - czytamy w książce.

Oby tak samo było podczas mundialu w Rosji!

ZOBACZ: Grzegorz Krychowiak nie ukrywa, że cenzuruje zdjęcia Celii na Instagramie! Zdradził też, czy... planują dziecko

Widzieliście, że między Glikiem, a Krychą był konflikt?

East News

Reklama

W przerwie jednego meczu pobili się!

Reklama
Reklama
Reklama