Makijaż z mocno podkreślonymi rzęsami
Pinterest

Ta baza z Rossmanna spektakularnie pogrubia rzęsy i intensyfikuje kolor mascary. Teraz kosmetyk jest przeceniony o ponad 50 procent

Makijaż z mocno podkreślonymi rzęsami
Pinterest

Finalny efekt makijażu i jego trwałość w dużej mierze zależy od kosmetyków bazowych. Ważne jest nie tylko odpowiednie przygotowanie cery, ale też powiek i ust, a nawet rzęs. W przypadku tych ostatnich baza może się wydawać zbędna, jednak znacznie wzmacnia działanie mascary i ułatwia jej równomierne nałożenie. Przykładem na to jest m.in baza pod tusz do rzęs False Lash Effect marki Max Factor, które jest przecenione o ponad 50 procent w Rossmannie i kosztuje niecałe 25 zł.

Baza pod tusz do rzęs False Lash Effect Max Factor
Mat. prasowe

MAX FACTOR PRIMER DO RZĘS
CENEO
37.14 zł

 

Baza zwiększająca objętość rzęs z Rossmanna

Baza formą przypomina klasyczny tusz do rzęs, ale w przeciwieństwie do niego jest niebieska. Łatwo zaaplikować ją na rzęsy za pomocą sporej, silikonowej szczoteczki. Jej formuła zwiększa objętość włosków i ułatwia równomierne nakładanie mascary bez obaw o nieestetyczne grudki i sklejanie. Ponadto jej kolor intensyfikuje czarny odcień tuszu. Rzęsy wydają się też znacznie dłuższe. Różnica między nakładaniem tuszu solo, a z bazą jest mocno zauważalna. Tym bardziej, że produkt wpływa też na trwałość mascary i sprawia, że wytrzymuje w niewzruszonym stanie przez cały dzień. Na wizażu baza została wysoko oceniona na 4,7 w pięciopunktowej skali.

„Efekt bazy jest oszałamiający. Nawet kilkakrotnie usłyszałam od znajomych pytania o wykonywane zabiegi na rzęsach. Primer sprawia wrażenie, że gałki oczne są bielsze, a rzęsy grubsze i bardziej czarne. Produkt jest bardzo trwały i nie osłabia włosków ani nie potęguje ich wypadania. Ponadto nie uczula.”

„Dotychczas myślałam, że dobry tusz sam w sobie jest wystarczający, ale przez przypadek w ręce wpadła mi ta baza.  Jej niebieski kolor podbija czerń tuszu. Produkt ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy oraz przedłuża trwałość mascary. Nie skleja rzęs, a wręcz przeciwnie mam wrażenie, że je rozdziela. Zdecydowanie podkręca działanie każdej mascary, testowałam ją z trzema różnymi i zawsze dawała spektakularny efekt.”

„Baza pod tusz wydawała mi się zbędna, ale po zakupie tej zmieniłam zdanie. Jej szczoteczka sprawnie rozprowadza produkt docierając nawet do najmniejszych rzęs. Bardzo ładnie je rozdziela przygotowując na tusz, przez co później nie sklejają się i nie ma mowy o grudkach. Dodatkowo niebieski odcień bazy doskonale podbija czerń tuszu - całość jest bardziej wyrazista i ma większą głębię. Wydłuża też trwałość tuszu” - komentują wizażanki.

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15