Szymon Majewski wraca do Radia Zet
ONS

Szymon Majewski w niezwykły sposób uczcił pamięć Dominika z Bieżunia

Szymon Majewski wraca do Radia Zet
ONS

Kolejna znana osoba (po Karolinie Korwin Piotrowskiej, Paulinie Młynarskiej, Robercie Biedroniu) wypowiada się na temat głośnej sprawy samobójstwa 14-letniego Dominika z Bieżunia. Chłopak w czerwcu zabił się, bo był szykanowany i wyśmiewany przez kolegów za to jak wyglądał i się zachowywał. Co gorsza, po jego śmierci Internet zalała fala skandalicznych wpisów ludzi, którzy obrażali Dominika lub cieszyli się z jego śmierci. Tym razem Szymon Majewski sprzeciwia się nietolerancji i „daje lajka” zmarłemu nastolatkowi.

Majewski zrobił sobie koszulkę z wizerunkiem Dominika.


Nie lubię wielkich słów. Jestem raczej specem od tych żartobliwych gierek. Ale śmierć Dominika mną wstrząsnęła. Pamiętam dobrze, że gdy miałem lat 15 i więcej, byłem nazywany „pedziem", „ciotą“ z powodu długich włosów, kolorowych skarpet i krawatów. Tak lubiłem się ubierać. I miałem czasami ciężko. Dlatego zrobiłem sobie T-shirt z Dominikiem. Tak chciałem pokazać że lubię to co robi a raczej niestety „robił“. Dać mu lajka. Marzyłbym żeby taki Dominik już nigdy nikomu nie przeszkadzał - napisał Szymon na swoim Facebooku.


My też dajemy lajka. I Dominikowi, i Szymonowi.
 

 

Nie lubię wielkich słów. Jestem raczej specem od tych żartobliwych gierek. Ale śmierć Dominika mną wstrząsnęła. Pamiętam...

Posted by Szymon Majewski on 8 lipca 2015
 

 

 


 

 

 

 

Więcej na temat Szymon Majewski
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48