Szymon Majewski, Doda
ONS/Instagram

Szymon Majewski żartuje z selfie chorej Dody: "Love, mam katarek"

Szymon Majewski, Doda
ONS/Instagram

Szymon Majewski zażartował z selfie przeziębionej Dody. Showmana najwyraźniej również dopadła sezonowa infekcja i postanowił nie być gorszy od diwy polskiej sceny. Na swoim Facebooku zamieścił selfie z żartobliwym komentarzem.

Szymon Majewski żartuje z Dody

Kilka dni temu Doda pożaliła się swoim fanom na gorsze samopoczucie. Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak wygrzewa się w łóżku w czasie przeziębienia. Jak na prawdziwą diwę przystało, nawet mimo choroby, Doda nie zapomniała o pełnym makijażu. Szymon Majewski, który ostatnio bardzo chętnie i często żartuje z internetowej aktywności polskich gwiazd, skomentował fotkę Dody w charakterystyczny dla siebie sposób. Dziennikarz również pokazał selfie z łóżka, do którego dołączył następujący opis:

Doda może chora pozdrawiać z łóżka, to ja też. A więc: "love, mam katarek, bóle mięśni, stawów, podwyższony cholesterol, morfologia Ok". Czy wszyscy zanotowali?

Zobaczcie selfie Szymona i Dody!

 

Zobacz też: Doda czeka na pozwolenie na... broń! Już trenuje na strzelnicy. "Kobieta przez świat nie może iść całkiem sama" WIDEO

 

Szymon Majewski zażartował z chorej Dody

Szymon Majewski
Facebook

 

Doda pożaliła się fanom gorszym samopoczuciem

Doda
Instagram

 

Szymon Majewski lubi żartować z innych gwiazd

Szymon Majewski
AKPA

 

Zobacz także: czym jest wskaźnik RDW w morfologii

 

Doda nawet w czasie choroby nie zapomina o makijażu

Doda w czarnej sukience

Więcej na temat Doda Szymon Majewski
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49