Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN
East News

Szymon Hołownia startuje na prezydenta! Poznaj szczegóły jego kampanii

Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN
East News

Wielkie zmiany w życiu Szymona Hołowni! Niedawno dziennikarz ogłosił, że odchodzi z programu "Mam Talent". Teraz z kolei przedstawił swoją kolejną zaskakującą decyzję. Szymon Hołownia chce bowiem ubiegać się o fotel prezydenta RP. Jakie ma szanse? I jak będzie wyglądał jego program wyborczy? Zobaczcie sami!

Szymon Hołownia zostanie prezydentem?

Plotki o tym, że Szymon Hołownia będzie startował w wyborach prezydenckich, pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Jedni traktowali je z przymrużeniem oka. Z kolei inni cieszyli się z takiego obrotu spraw. Do tej pory jednak Szymon Hołownia milczał w tym temacie.

Tuż po finale "Mam Talent" dziennikarz i prezenter ogłosił, że żegna się z show, który współtworzył od samego początku.

Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy! - poinformował Szymon Hołownia na Facebook'u.

Teraz z kolei Szymon Hołownia zaskoczył swoją kolejną decyzją. Okazuje się bowiem, że gwiazdor TVN faktycznie postanowił wystartować w wyborach prezydenckich. Szymon Hołownia ogłosił to w Gdańsku w Teatrze Szekspirowskim podczas spotkania zatytułowanego "Dlaczego i po co?". Czy znane są już szczegóły jego kampanii? Szymon Hołownia na razie jest bardzo tajemniczy. 

Liczę na datki osób fizycznych - odpowiedział spytany o to, jak sfinansuje swój start w wyborach. 

Będziecie na niego głosować? 

Szymon Hołownia startuje w wyborach na prezydenta
East News

Będziecie za nim tęsknić w "Mam Talent"?

 

Więcej na temat Szymon Hołownia
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47