Szykowne Boczarska, Rosati i Szulim na gali "Polacy z werwą"


Na Galę „Polacy z Werwą” przybyła cała śmietanka show-biznesu + gwiazda wieczoru, Lana Del Rey. Celebryci postarali się, aby na imprezie prezentować się wyjątkowo. Znalazło się sporo ciekawych stylizacji, z których wybraliśmy trzy najlepsze. Na podium znalazły się Magdalena Boczarska, Weronika Rosati i Agnieszka Szulim.

Pierwsza z nich postawiła na totalny glamour i pojawiła się w sukience w całości pokrytej cekinami, która wykończona została delikatnymi koronkami. Do tej przepięknej kreacji aktorka dodała pudełkową kopertówkę i błyszczące buty. Ta impreza zdecydowanie należała do niej.

Weronika Rosati przyszła w szarej sukni z modnym ostatnio wśród gwiazd rozcięciem, odsłaniającym nogę. W tym projekcie naszą szczegóną uwagę zwrócił głęboki dekolt w kształcie litery V, pokryty przezroczystym materiałem. Za sprawą krzyża i „ciężkich” butów stylizacja Weroniki nabrała rockowego klimatu.

Agnieszka Szulim tego wieczoru zdecydowała się włożyć wieczorową suknię także z modnym rozcięciem, do której dodała krótką skórzaną kurtkę. Dodatki w postaci zabudowanych szarych szpilek i kopertówki w tym samym kolorze nadały całości szyku. 

Tak te i inne gwiazdy prezentowały się na Gali "Polacy z werwą":

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52