Wypadek samochodowy Beaty Szydło
Eastnews

Jakie są prawdziwe obrażenia Beaty Szydło po wypadku samochodowym? Kiedy wyjdzie ze szpitala? NOWE FAKTY

Wypadek samochodowy Beaty Szydło
Eastnews

Jakie są prawdziwe obrażenia Beata Szydło po wypadku? Jak donosi Fakt24 premier rządu ma uszkodzenia klatki piersiowej, najprawdopodobniej chodzi o mostek i żebra.

Jednak rzeczni rządu Rafał Bochenek jak długo Beata Szydło będzie musiała zostać w szpitalu, ani co konkretnie jej dolega.

 

Jakie są obrażenia Beaty Szydło w wypadku?

Stan zdrowia premier Beaty Szydło po wypadku jest stabilny, wszystko jest pod kontrolą, na szczęście nic poważnego się nie stało - oświadczył rzecznik rządu i odesłał dziennikarzy do szefów MSWiA, którym podlegają policja oraz Biuro Ochrony Rządu. 

Kto doznał najwięcej obrażeń? Szef ochrony Szydło ma złamaną nogę, uszkodzenie miednicy i przeszedł już operację. Jego stan zdrowia jest "dobry". A kierowca auta został już zwolniony ze szpitala.

W mediach i na forach trwa dyskusja, kto zawinił i jak powinien zachować się kierowca Szydło. Staranować kierowcę fiata, czy tak jak zrobil odbił w bok i przez to trafił na drzewo. Naraził tym samym życie szefa rządu, ale być może przez to nic się nie stało kierowcy fiata.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w Oświęcimiu. Przyczyną wypadku był manewr skrętu w lewo samochodu (fiata seicento), który jechał przed kolumną. Kiedy pojazdy uprzywilejowane mijały fiata, kierowca niespodziewanie skręcił, przez co kierowca premier odbił i wylądował na drzewie by się z nim nie zderzyć.

Fiatem kierował 21-latek i przyznał się do winy. Ale jak czytamy na Fakt 24 mimo wszystko Beacie Szydło nie powinno się nic poważnego stać w tak dobrym samochodzie jakim podróżowała. Tłumaczy instruktor służb specjalnych:

Samochód tej klasy co pancerne Audi A8 jest bezpieczny, ma dużą strefę zgniotu. Dlatego trudno mi powiedzieć, dlaczego do opinii publicznej docierają doniesienia o złamaniach kończyn - uczytamy w Fakt24. - Osoba z tyłu, zapięta w pasy, nie powinna mieć żadnych obrażeń - dodaje instruktor. Mówi o ewentualnym ucisku na obojczyk oraz "obiciu od pasów".

Zobacz: Zdjęcia z wypadku Beaty Szydło! Wyglądało to bardzo poważnie! Jak czuje się pani premier?

Kiedy Beata Szydło wyjdzie ze szpitala? Na razie nie wiadomo, obecnie znajduje się w rządowej placówce na ulicy Szaserów.

 

Zobacz także: Nowe szczegóły wypadku Beaty Szydło w Oświęcimiu. Jak czuje się premier?

 

Samochód, którym podróżowała Beata Szydło wylądował na drzewie.

Beata Szydło - wypadek - zdjęcia

 

Nadal badane są okoliczności wypadku Beata Szydło. Kierowca fiata przyznał się do winy.

Beata Szydło - wypadek - zdjęcia

 

Mówi się, że Beata Szydło nie doznała dotkliwych obrażeń, jednak nadal od piątku jest w szpitalu.

Beata Szydło wychodzi z samochodu
Eastnews

Więcej na temat Beata Szydło
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48