Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Szulim odpowiada Zielińskiej
ONS
Newsy

Szulim ostro o Zielińskiej: Najbardziej bezbarwna osoba w show-biznesie

Agnieszka odpowiada na krytykę Katarzyny

Program Agnieszki Szulim "Na językach" cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród widzów. Niestety niektóre gwiazdy nie podzielają entuzjazmu prowadzącej i jej gości. Doskonałym przykładem może być Katarzyna Zielińska, która skomentowała jeden z materiałów, w którym posłużyła za inspirację. Zobacz: Zielińska o prowokacji z programu Szulim: Mogą zniszczyć dobre imię

Gwiazda jednak zapomniała, że redakcja "Na językach" do swojego programu dorzuciła segment satyryczny, gdzie różni celebryci przedstawiani są w kontrowersyjnych, śmiesznych lub ośmieszających sytuacjach. Wszystko oczywiście z perspektywy paparazzi. Największym echem odbiła się właśnie ta prowokacja dotycząca gwiazdy "Barw szczęścia", która spodziewa się dziecka i rzekomo pali papierosy.

Słowom Katarzyny nie pozostała obojętna Agnieszka Szulim, która w wywiadzie dla Plejada.pl odniosła się do słów aktorki:

Kasia Zielińska jest jedną z najbardziej bezbarwnych osób w naszym show-biznesie i chcieliśmy jej dodać trochę kolorytu i życia. Kto uwierzył, że to jest Kasia Zielińska? Każdy wie, że to są żarty. To jakby ktoś uwierzył, że Monika Richardson, bo też rzeczywiście był taki materiał tresuje swojego męża przed telewizorem i karze mu ćwiczyć z Ewą Chodakowską albo robią razem zakupy w lumpeksie. Ja myślę, że w momencie, kiedy ta udawana Kasia Zielińska zapaliła papierosa, wcześniej jedząc wuzetkę i ogórki to czy naprawdę ktoś się na to nabrał? Oczywiście to był żart , wykorzystaliśmy sobowtóry.


Prowadząca program "Na językach" zdradziła również skąd wziął się taki pomysł:

Kiedyś poprosiliśmy naszych widzów, że jeśli widzą podobieństwo do kogoś znanego to, żeby wysyłali swoje zdjęcia. Tych zdjęć dostaliśmy multum i jakiś czas zastanawialiśmy się, co z tym zrobić i przyszedł nam do głowy taki żartobliwy cykl. 


Uwierzyliście w tę prowokację?

Zobacz: Szulim: Nie wszyscy mnie lubią. Jestem trochę złośliwa
 Prowokacja Agnieszki Szulim z Katarzyną Zielińską:

Zielińska skomentowała prowokację z Na Językach
ONS
Newsy
Zielińska o prowokacji z programu Szulim: Mogą zniszczyć dobre imię
Pamiętacie jej sobowtóra z papierosem?

Redakcja "Na Językach" dba o to, aby w każdym odcinku prezentować widzom ciekawe i oryginalne materiały o życiu gwiazd. W tym sezonie wprowadzili nawet satyryczny segment z nagraniami paparazzi, który pokazuje polskich celebrytów w hipotetycznych sytuacjach z życia codziennego. Największym echem odbiła się prowokacja przedstawiająca ciężarną Katarzynę Zielińską , która nie odmawiała sobie papierosa. Przypomnijmy: Kasia Zielińska pali w ciąży? Szokujący materiał paparazzi w programie Szulim Aktorka początkowo nie komentowała prowokacji, ale okazuje się, że nie pozostała wobec niej obojętna. W najnowszym wywiadzie dla "Tele Tygodnia" rozwodzi się nad negatywnymi skutkami plotek i ludźmi, którzy je wymyślają. Zdaniem Zielińskiej, prowokacja z programu Szulim mogła zniszczyć jej dobre imię, na które pracowała od lat. Nie rozumie też, jak twórcy takich materiałów mogą spokojnie spać.   Zastanawiam się raczej nad tym, jak ktoś, kto krzywdzi innych wymyślając niestworzone historie, może spokojnie spać. Ostatnio miałam podobne przemyślenia po prowokacji, która sugerowała, że nie dbam o zdrowie. Ludzie wymyślający takie rzeczy nie zastanawiają się nad tym, że mogą komuś zniszczyć dobre imię i to, na co przez lata pracował... - ocenia Zielińska. Zgadzacie się z Kasią? Czy może po prostu powinna podejść do całej sytuacji z większym humorem? Zobacz: Ciężarna Zielińska ukrywała brzuszek za stolikiem jurorskim. Fotograf znalazł na nią sposób   Prowokacja z programu Agnieszki Szulim:

Katarzyna Zielińska pali w ciąży
ONS
Newsy
Program Szulim pokazał ciężarną Zielińską z papierosem. Aktorka już odpowiedziała
Jaka jest prawda?

W niedzielnym programie Agnieszki Szulim "Na językach" pojawił się szokujący materiał - paparazzi przyłapali ciężarną Katarzynę Zielińską na paleniu w ciąży. Sensacyjne zdjęcia wywołały prawdziwą burzę. Na szczęście okazało się, że jest to bardzo udana prowokacja producentów. Przypomnijmy:  Kasia Zielińska pali w ciąży? Szokujący materiał paparazzi w programie Szulim Długo nie trzeba było czekać na komentarz samej zainteresowanej. Gwiazda w bardzo oryginalny sposób dała do zrozumienia, że nie ma mowy o żadnym nałogu. Aktorka na Facebooku udostępnił rysunek Andrzeja Mleczki z cytatem "Zaszła pomyłka. W naszym domu nikt nie pali." W ten sposób Zielińska ucięła wszelkie spekulacje w tej kwestii . Materiał z programu musiał ją poruszyć, skoro zdecydowała się na komentarz, bo do tej pory raczej ignorowała plotki. Co sądzicie o całej sprawie?  Zobacz:  Ciężarna Zielińska w tabloidzie: "Najważniejszy jest płodozmian" Splash Katarzyny Zielińskiej w programie Agaty Młynarskiej:

Małgorzata Rozenek o prowokacji Agnieszki Szulim
ONS
Newsy
Rozenek zadzwoniła do Szulim. Poszło o emisję prowokacji w "Na językach"
Nie tylko Kasia Zielińska zwróciła uwagę

W nowym sezonie w programie "Na językach", którego prowadzącą jest Agnieszka Szulim , stałym punktem są materiały paparazzi z sobowtórami gwiazd, które nie raz są zabawne, ale i kontrowersyjne. Jedną z "ofiar" żartów ekipy programu była Katarzyna Zielińska , który nie kryje swojego oburzenia prowokacją. Gwiazd TVN zabrała nawet głos w tej sprawie. Przypomnijmy: Szulim ostro o Zielińskiej: Najbardziej bezbarwna osoba w show-biznesie Wśród gwiazd, które doczekały się podobnego materiału, była również Małgorzata Rozenek . Ekipa "Na językach" pokazała, jak sobowtór Perfekcyjnej wyrzuca śmieci na chodnik czy ma ogromny bałagan w samochodzie. Film był tak dobrze zrobiony, że sama zainteresowana dała się wkręcić. Postanowiła więc zadzwonić do Agnieszki: Była Małgosia Rozenek, która podrzucała śmieci sąsiadom, albo otwierała samochód i śmieci się wywalały z tego samochodu. Małgośka ma poczucie humoru, bo się znamy. Małgosia przez moment uwierzyła, że to ona. "Fakt" kiedy zajawiając ten odcinek, wrzucił screena z tego materiału, jak te śmieci się wywalają z tego samochodu. Małgosia zadzwoniła i mówi: „Kurczę, gdzie wyście mi to zdjęcie zrobili?” Przez moment patrząc na zdjęcie, troszeczkę się nabrała, ale się śmiała - przekonuje Szulim w rozmowie z lifestyle.newseria.pl Kasi Zielińskiej brakuje tyle dystansu? Zobacz: Szulim lubi eksperymenty. Do oryginalnej kreacji tylko ona mogła wybrać takie buty Prowokacja z Małgorzatą Rozenek w "Na językach":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner