ONS

Szpik Nergala przyjął się

ONS

Na tę wiadomość, Dorota Rabczewska i Adam Darski czekali od momentu diagnozy białaczki u Nergala.Właśnie mija 100 dni po tym jak przeszczepiono mu szpik i wszystko wskazuje na to, że Darski jest na dobrej drodze by odzyskać dawną formę. Niestety radość z wygranej walki będzie świętował sam. Po tym jak Doda opublikowała wpis na Facebook'u, że "Nawet sam Diabeł z nią nie wytrzymał" wszystko wskazuje na to, że to na prawdę koniec ich związku!

Adam będzie pod uwagą lekarzy jeszcze przez najbliższe pół roku. - Przynajmniej raz na dwa tygodnie będzie musiał przyjeżdżać na kontrole. Sumarycznie musi być pod kontrolą pół roku. 180 doba to już rozluźnienie -  powiedział "Faktowi" profesor Andrzej Hellmann, człowiek, który nadzorował leczenie muzyka.

Mimo dogodnych możliwości, para postanowiła przestać inwestować w uczucia. Darski, gdy tylko jego stan zdrowia polepszył się od razu oddał się muzyce, a porzucona Doda zapowiedziała, że tuż po tym "jak poskleja swoje złamane serce" wyda nową płytę. 

Jak wiadomo człowiek targany skrajnymi emocjami jest wyjątkowo płodny artystycznie. Czy więc czekają nas fenomenalne aranżacje, przekonamy się już wkrótce.

orzeszek

Więcej na temat Doda Nergal
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08