Już za kilka miesięcy ruszy najnowsza odsłona programu "The Voice". Tym razem swoje umiejętności wokalne zaprezentują seniorzy. Ostatnio okazało się, że muzyczne talent show dla osób, które skończyły 60 lat, poprowadzi uwielbiana przez widzów Marta Manowska. Wiadomo również, że w jury z pewnością zobaczymy Alicję Majewską!

Kto jeszcze będzie oceniał uczestników pierwszej edycji "The Voice Senior"? Według doniesień "Super Expressu" o fotel jurora walczą Michał Szpak i Andrzej Piaseczny! Który wokalista weźmie udział w programie? Producenci programu jeszcze nie wydali oficjalnego oświadczenie w tej sprawie. Zanim poznamy więc nazwiska wszystkich jurorów postanowiliśmy sprawdzić, który artysta Waszym zdaniem powinien zostać jurorem w "The Voice Senior"!

Kogo chcecie zobaczyć w show TVP? Michała Szpaka czy Andrzeja Piasecznego? 

Do tej pory Andrzej Piaseczny był jurorem w 4 edycjach "The Voice of Poland". Czy teraz zobaczymy go również w "The Voice Senior"? 

Michał Szpak z kolei ma za sobą dwie edycje w "The Voice of Poland". Chcielibyście, żeby teraz pojawił się również w talent-show z udziałem seniorów? 

Więcej na temat Andrzej Piaseczny Michał Szpak