Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Michał Wiśniewski ma raka
Newsy

Szok! Michał Wiśniewski MA RAKA!

Co teraz ze ślubem?

Michał Wiśniewski na swoim Facebooku przekazał fanom smutną wiadomość dotyczącą jego zdrowia. Gwiazdor wyznał, że ma raka. Na początku przekazał tylko lakoniczne "Jestem chory... rak", ale kilka godzin później uzupełnił swoją wypowiedź następującym wpisem:

- Po dwóch tygodniach po wycięciu guza diagnoza po histopatologii jest jedna: RAK. Jutro onkologia... Okaże się, jak bardzo jestem w d**ie ... Ukochana jest przy mnie i robi dobrą minę do złej gry! Z rakiem da się żyć... Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera!

"Super Express" spekuluje, że Wiśniewski z powodu nagłej choroby zrezygnuje z planowanej od roku ceremonii ślubnej. Póki co, Michał nie skomentował swojego podejścia do tego tematu, ale nie ukrywa, że związek z Dominiką Tajner bardzo mu służy w ciężkich chwilach.

Mamy nadzieję, że Michał szybko wróci do zdrowia i wszystko okaże się tylko niepotrzebnym szumem, tak jak w przypadku Paulli Ignasiak. Zobacz: Paulla ma raka!

Trzymamy kciuki!

Michał Wiśniewski ma raka

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Femme twierdzi, że Wiśniewski ma raka
Newsy
Magda Femme o Wiśniewskim: Nie miał i nie ma raka!
Początek kolejnej wojny?

Tydzień przed ślubem z Dominiką Tajner, Michał Wiśniewski przekazał na Facebooku przykrą wiadomość, z której wynikało że jest chory na raka. Kilka dni później opowiedział o wszystkim w "Pytaniu na śniadanie", gdzie zdradził, że dokładniej chodzi o raka odbytu . Jego pierwsza żona Magda Femme w rozmowie z Wirtualną Polską ma nieco inne wiadomości: - Z tego co wiem, to nie ma raka i nie miał. Podobno nie jest to rak - takie słyszałam informacje, chyba jest to bardzo dobra wiadomość. Mam nadzieję, że jest prawdziwa. Femme skomentowała też brak zaproszenie na czwarty ślub byłego męża: - Nie, to chyba byłoby głupie, zapraszać żony na wesela. On ma cały dwór żon, więc zajęłybyśmy za dużo miejsca przy stolikach. Czy to oznacza, że Michał Wiśniewski nie do końca był szczery ze swoimi fanami? Zobacz: Rak daje się Wiśniewskiemu we znaki

Wiśniewski wspomina raka
Newsy
Wiśniewski: Moim obowiązkiem było powiedzenie o chorobie
Michał tłumaczy się z kontrowersji

W zeszłym roku Michał Wiśniewski przy pomocy Facebooka pochwalił się, że lekarze zdiagnozowaniu u niego raka. Informacja ta wstrząsnęła nie tylko fanami zespołu Ich Troje, ale i z miejsca stała się sensacją dla kolorowych magazynów. Przypomnijmy: Szok! Michał Wiśniewski MA RAKA! Media na bieżąco relacjonowały przebieg leczenia Wiśniewskiego, a on sam po tym jak jego była żona zakwestionowała jego chorobę, pokazał swoje badania lekarskie. Na szczęście lider Ich Troje wszystkie traumatyczne przeżycia ma już za sobą i może cieszyć się życiem u boku aktualnej żony, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej . W wywiadzie dla uljaszowanie.blog.pl Michał przyznał, że nie żałuje upublicznienia swojej walki z nowotworem . - Czuję się dobrze. Nie ma nawrotu choroby. Wycięto to, co było zagrożeniem. Teraz czekają mnie badania co pół roku i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Od początku jestem pozytywnie nastawiony. Uważam, że moim obowiązkiem było powiedzenie o chorobie ludziom i nie wstydzę się tego, bo miałem zbyt dużo zobowiązań. Gdyby coś poszło nie tak, zaczęłyby się niepotrzebne spekulacje, a tak wszystko było jasne. Obecnie jestem zdrowy - powiedział Wiśniewski. Gwiazdy otwarcie przyznające się do walki z chorobą, dzięki czemu są olbrzymim duchowym wsparciem dla innych osób, które borykają się z podobnymi problemami. Dlatego otwarte mówienie o swoich problemach ze zdrowiem nie powinno być przez nikogo odbierane jako tania próba lansu. Tak wyglądał czwarty ślub i wesele Michała Wiśniewskiego:

Michał Wiśniewski choroba. Michał Wiśniewski rak. Michał Wiśniewski rak odbytu. Nawrót choroby Michała Wiśniewskiego
Michał Wiśniewski ma nawrót choroby
Newsy
Dramat Michała Wiśniewskiego: Mam nawrót nowotworu
Gwiazdor nie pokonał raka

Dwa lata temu media zszokowała wiadomość o poważnej chorobie nowotworowej Michała Wiśniewskiego , o której poinformował swoich fanów na Facebooku. Okazało się, że piosenkarz cierpi na raka odbytu . Otrzymał on wówczas wielkie wparcie od swojej żony, Dominiki Tajner , która bez zawahania wyraziła solidarność z mężem na łamach "Vivy!". Przypomnijmy: Tak wyglądał ślub Wiśniewskiego i Tajner Michał ze względu na nowotwór musiał odwołać m.in. swój miesiąc miodowy. O chorobie Wiśniewskiego wypowiadała się także jego była żona, Magda Femme , która zarzucała mu kłamstwo i lans . W jednym z wywiadów zapewniała, że "nigdy nie miał żadnego raka". Muzyk od razu zareagował - opublikował w sieci wyniki badań , z których jasno wynikało, że jest poważnie chory. Wiśniewski zapewniał także, że są mała szanse na przerzuty i spokojnie skupił się na pracy nad albumem "La Revolucion". Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. W ostatnim programie  Agaty Młynarskiej  - "Świat się kręci",  w rozmowie z Jerzym Stuhrem, Michał przyznał, że nie udało mu się całkowicie pokonać choroby. Zmaga się teraz z jej nawrotem: Mam nawrót nowotworu . Generalnie jestem w trakcie choroby, to jest czas teraźniejszy, mimo że dziś jest dobrze - mówił wokalista. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Zobacz: Wiśniewski ma problem: nie chcą mu płacić za koncerty. Ile sobie życzy? Zobacz także:  krwawienie z odbytu Wiśniewski na spotkaniu z fanami:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner