Party Stories
Małgorzata Socha na okładce Flesza
Flesz
Newsy

Szczupła Małgorzata Socha na okładce najnowszego "Flesza"

A, co w numerze?
Małgorzata Socha wróciła do najlepszej formy. Gwiazda, która została gwiazdą pierwszego, czerwcowego numeru "Flesza" bardzo schudła. Tylko w redakcji dwutygodnika zdradziła, co jej w tym pomogło, a raczej kto!

Przeczytajcie więcej o stylu Małgorzaty Sochy

Oprócz tego, w numerze znajdziecie mnóstwo shoppingów - w tym tych totalnie letnich. Aż 45 kostiumów kąpielowych na lato 2014. Najnowsze trendy, nowości ze sklepów i styl gwiazd.

Małgorzata Kożuchowska została jurorką, a Aneta Zając zdradza na co wyda wygraną z Tańca z Gwiazdami!

A do tego możecie kupić numer z dodatkiem. HIT na DVD "Wałęsa Człowiek z Nadziei"

Życzymy miłej lektury!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha urodziła syna - okładka Flesza
Mat. promocyjne
Newsy
Małgorzata Socha na okładce "Flesza"! Jej marzenie w końcu się spełniło! Poznaj szczegóły!

  Małgorzata Socha po raz trzeci została mamą! Piękna gwiazda serialu "Przyjaciółki" tym razem urodziła syna. Przypominamy, że Małgosia i jej mąż Krzysztof Wiśniewski mają już dwie córki - Zosię i Basię. Ponoć to mąż gwiazdy nalegał na trzecie dziecko, bowiem marzył o synu. I teraz jego marzenie spełniło się! Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Flesz", Małgosia i jej mąż wybrali dla syna tradycyjne, staropolskie imię. Jakie? Tego dowiecie się z magazynu "Flesz"! Co więcej w numerze?   Kulisy konfliktu między Kingą Rusin, a Małgorzatą Rozenek, które podzielił... nowy kontrakt Rozenek. Małgosia zarzuciła Kindze, że wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promocji swoich kosmetyków , a Kinga odpowiedziała jej bardzo ostrym oświadczeniem! Od kilku dni obie gwiazdy TVN prowadzą otwartą wojnę w sieci. Czy skończy się ona w sądzie? Tego dowiecie się z najnowszego "Flesza", który od poniedziałku w sprzedaży!   Zobacz:  Małgorzata Socha PO RAZ PIERWSZY pokazała swoje córki! Ale wyrosły!   Małgorzata Socha po raz trzeci została mamą Konflikt gwiazd TVN skończy się w sądzie?

Małgorzata Kożuchowska komentuje sytuację polityczną
/FORUM
Newsy
Małgorzata Kożuchowska szczerze o orderze od prezydenta. Skomentowała też sytuację polityczną! "Też mnie to boli"

Małgorzata Kożuchowska skomentowała falę hejtu, która pojawiła się w sieci po przyjęciu przez nią Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta, Andrzeja Dudy. Przy okazji gwiazda seriali "Rodzinka.pl" i "Druga szansa" oceniła sytuację polityczną w Polsce. Aktorka w rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak się czuła, kiedy internauci nie pozostawili na niej suchej nitki po tym, jak została odznaczona przez prezydenta.  Zobacz: Małgorzata Kożuchowska tłumaczy się z orderu od prezydenta i zdjęć synka, pisze o "zaczepkach i prowokacjach" Małgorzata Kożuchowska o trudnej sytuacji politycznej w Polsce Aktorka w rozmowie z DDTVN przyznała, że nie była zaskoczona negatywnymi komentarzami, po tym jak kilka tygodni temu odebrała Order Odrodzenia Polski. Małgorzata Kożuchowska zdradziła jednak, że nie spodziewała się tak wielkiego szumu wokół swojej osoby. Podkreśliła też, że nie jest jedyną osobą publiczną, którą coś takiego spotkało. Jedną z osób, które wysłały aktorce gratulacje była Maja Ostaszewska, która wcześniej mocno wspierała czarny protest.  Ja nie czułam, że to może być jakaś kontrowersja, że odbieram od tego prezydenta, a nie od innego. To mnie jakoś nieszczególnie zaskoczyło. Zazwyczaj to co jest w tym zaskakującego, to jest to skala czy taka zaciekłość. Rozmawiałam na ten temat z Mają Ostaszewską, która wysłała mi takiego sms-a: "Gratuluję. Przypuszczam, że zalewa cię fala hejtu. Mnie spotyka to samo na co dzień tylko z drugiej strony". Podziały były zawsze i mieliśmy zawsze różne poglądy i każdy ma do tego prawo. Małgorzata Kożuchowska skomentowała również sytuację polityczną w naszym kraju. Serialowa gwiazda przyznała, że od dawna nie było tak wielkich podziałów pomiędzy Polakami.   Ja się nie zajmuję polityką, natomiast mieszkam w tym kraju i to wszystko co się dzieje oczywiście też mnie...

Uroda kwiecień 2013
Newsy
Piękna Małgorzata Socha na okładce kwietniowej "Urody"
Przyszła mama wciąż robi furorę!

  Kwietniowa "Uroda" trafi do kiosków już w najbliższy poniedziałek! Gwiazdą okładki została ponownie Małgorzata Socha , której sesja zdjęciowa odbyła się już po tym jak aktorka zaszła w ciążę. Małgorzata Socha w cytrynowej sukience wiązanej z boku w stylu Diane Von Furstenberg wygląda bosko - zresztą jak zwykle. Więcej o Małgorzacie Sosze i jej stylu przeczytacie tutaj: A co znajdziecie w numerze kwietniowym "Urody"? Najnowsze sposoby na zmniejszenie rozmiaru ubrań. Hitowe diety , dla każdej z was. A do tego wiosenne trendy makijażowe . Najciekawsze make-upy i fryzury. I aż 227 sprawdzonych kosmetyków! Życzymy udanej lektury!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner