Party Stories
Wpadka The Star z ciążą księżnej Kate
ONS
Newsy

Wielka wpadka w USA! Tabloid podał SZCZEGÓŁY porodu księżnej

Opisali narodziny dziecka, które... nie przyszło na świat

Od zeszłego czwartku cała świat żyje narodzinami dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Większość mediów spekulowała, że następca brytyjskiego tronu przyjdzie na świat w miniony weekend. Jednak tak się nie stało, a sama przyszła mama zamiast na sali porodowej, odpoczywa w domu rodziców. Zobacz: Księżna Kate już na porodówce! Zaczęło się?

Jednak wiele gazet i tabloidów, które dziś miały się ukazać, na swoje czołówki przygotowało gotowce, w razie jakby Kate Middleton urodziła. Okazuje się, że jeden z amerykańskich brukowców poszedł do druku z informacjami na temat królewskiego porodu, który jeszcze się nie odbył.

Dzisiejszy "The Star" na swojej okładce obwieścił, że Kate została mamą, a w środku znaleźć można wszystkie szczegóły związane z tym wydarzeniem takie jak: szczegóły porodu, płeć i imię dziecka.

Jak widać cały świat całkowicie zwariował na punkcie "Royal Baby". Emocje sięgną zenitu, gdy księżna Kate naprawdę pojawi się w szpitalu.

Zobacz: Angielskie noworodki bez imion! Wszyscy czekają na imię dziecka KateFakty na temat porodu księżnej Kate:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Luksusowy poród księżnej Kate
ONS
Newsy
Księżna Kate rodzi! Zaczęło się! [RELACJA NA ŻYWO]
Obserwujemy na bieżąco, co dzieje się przed szpitalem w Londynie

AKTUALIZACJA: Księżna Kate urodziła! Od prawie dwóch tygodni Wielka Brytania i cały świat żyją porodem księżnej Kate . Media powoli mają już dość spekulacji na temat terminu narodzin następcy tronu. W zeszłym tygodniu jeden z amerykańskich brukowców zaliczył nawet wpadkę ogłaszając, że żona Księcia Williama urodziła. Zobacz: Wielka wpadka w USA! Tabloid podał SZCZEGÓŁY porodu księżnej Dziś rano agencje informacyjne podały, że Kate Middleton trafiła do szpitala St. Mary w Londynie. Przyszła mama została przywieziona do placówki w początkowej fazie porodu. - Ok. godz. 5.30 pod szpital St. Mary podjechały dwa samochody - range rover i audi. - Wyglądały jakby przyjechały z Kensington Palace - relacjonował korespondent Sky News Paul Harrison. Czyżby dzisiaj właśnie miała nastąpić dzień narodzin wyczekiwanego dziecka Kate i Williama. Przypomnijmy, ze księżna będzie rodzić w prywatnym skrzydle Lindo szpitala St. Mary w Londynie, a koszt jej pobytu w placówce ma wynieść 15 tysięcy dolarów. Zobacz: Księżna Kate już na porodówce? Zaczęło się? Relacja na żywo sprzed szpitala St. Mary w Londynie: Szczegóły dotyczące porodu księżnej Kate:

Książę William o narodzinach syna
ONS
Newsy
Jest już PIERWSZY komentarz Williama po narodzinach syna!
Co powiedział szczęśliwy ojciec?

Na narodziny syna książęcej pary z wypiekami na twarzy czekał cały świat. Dokładnie dwie godziny temu oficjalnie potwierdzono, że księżna Kate urodziła pierwsze dziecko o godzinie 17.24 czasu polskiego. Gratulacje do Pałacu Buckingham w Londynie spływają z całego świata . - Jestem zachwycony wiadomością o narodzinach. Cały kraj będzie świętować - powiedział premier Wielkiej Brytanii David Cameron . Gratulacje przekazał również prezydent USA, Barack Obama z żoną Michelle : - Narodziny syna księcia Williama i księżnej Kate przypadły na obiecujący moment w relacjach brytyjsko-amerykańskich. Życzymy wszelkiego szczęścia i dobra, jakie przynosi bycie rodzicem O swojej radości spowodowanej przyjściem dziecka na świat oznajmiają kolejni członkowie rodziny królewskiej. Pierwszy swoje oświadczenie wydał książę Karol , który zapewnił, że "to unikatowy moment" . Teraz krótkie, ale pierwsze słowa przekazał książę William , ojciec dziecka: - Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi - powiedział książę William cytowany przez serwis BBC.co.uk. Według doniesień brytyjskich dziennikarzy, jeszcze dzisiaj William ma wydać oficjalne oświadczenie w sprawie narodzin syna . Czekamy z niecierpliwością i jeszcze gratulujemy. Zobacz: Księżna Kate urodziła syna! Wszystkie szczegóły porodu Wszystkie fakty na temat ciąży i porodu księżnej Kate + najpiękniejsze zdjęcia:

Kate zaczęła rodzić
Newsy
Księżna Kate zaczęła rodzić! Została przyjęta do szpitala!
Jest OFICJALNE oświadczenie

  Księżna Kate zaczęła rodzić! Na oficjalnym koncie rodziny królewskiej pojawiło się oświadczenie w sprawie narodzin trzeciego dziecka księcia Williama i jego żony:   Jej królewska wysokość księżna Cambridge została przyjęta do St. Mary's Hospital w Paddington w Londynie w początkowej fazie porodu we wczesnych godzinach porannych. Księżna pokonała odległość pomiędzy pałacem Kensington a skrzydłem Lindo szpitala St. Mary's autem w towarzystwie księcia Cambridge.   Poród księżnej Kate odbędzie się w szpitalu św. Marii w Paddington (w tym szpitalu przyszli na świat również książę George i księżniczka Charlotte). Nad Kate czuwa oczywiście kilkudziesięcioosobowy personel, zapewniający jej wszystkie luksusy.    Zobacz: Księżna Kate urodzi już dziś?! Wiemy, jak świat dowie się o narodzinach royal baby!   Narodziny kolejnego Royal Baby to wielkie wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Pod szpitalem już czekają tysiące fanów rodziny królewskiej oraz media i fotoreporterzy z całego świata. O tym, że kolejny potem Kate i Williama pojawił się na świecie, jako pierwsza dowie się oczywiście Elżbieta II! Informacje o porodzie zostaną również wywieszone na specjalnych sztalugach przed pałacem Buckingham. Warto śledzić również oficjalnego Twittera lub Facebooka rodziny królewskiej.    Zobacz:  Płeć, imię i rodzice chrzestni.  Wszystko , co musisz wiedzieć o ciąży księżnej Kate   Płeć i imię dziecka księżnej Kate   Ta na razie nie jest znana. Na podstawie ostatnich kreacji księżnej Kate spekuluje się, że będzie to dziewczynka! Ostatnio jednak William zaliczył małą wpadkę, sugerując, że to jednak chłopiec.    Zobacz:  Ale wpadka! Księżna Kate będzie wściekła - William zdradził płeć ich trzeciego dziecka?!   Co z imieniem?  Bukmacherzy dla...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner