Justyna Steczkowska i Edyta Górniak pogodzą się?

Synowie pogodzą Edytę Górniak i Justynę Steczkowską? Jest na to spora szansa!

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak pogodzą się?

Czy Justyna Steczkowska i Edyta Górniak w końcu się pogodzą? Jest na to szansa, o ile ich synowie - Allan Krupa, syn Edyty oraz Leon Myszkowski, syn Justyny, pojawią się gościnnie w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

 

Synowie pogodzą Steczkowską i Górniak?

Polsat bardzo starał się o to, aby nastolatkowie pojawili się w ich nowym, kulinarnym show. A że obaj są niepełnoletni, zgodę na ich udział muszą wyrazić rodzice. Jak informuje "Na żywo", Edycie i Justynie zaproponowano ogromne wynagrodzenie, jeśli zdecydują się na udział swoich synów w programie.

 

Justyna Steczkowska jest bardziej skłonna do wyrażenia zgody na to, aby jej 16-letni syn pojawił się w show. Leon uwielbia gotować, prowadzi swojego videobloga, a niedawno... podpisał kontrakt na wydanie książki kucharskiej. Udział w takim show na pewno byłby dla niego znakomitą przygodą.

 

Syn Górniak, Allan, również ma talent kulinarny. Wokalistka uważa jednak, że dla 12-latka kariera telewizyjna nie jest najlepsza. Ciągle zastanawia się, czy wyrazić zgodę.

 

Jeśli jednak obie diwy pozwoliłby swoim dzieciom pojawić się w show, prawdopodobne jest to, że znów spotkałyby się na planie. Na pewno nie chcą jednak, żeby ich konflikt przeniósł się na synów.  Czy pogodzą się dla ich dobra?

 

Zobacz także: Jak gotować warzywa, aby były zdrowe?

 

Leon chciałby zostać gwiazdą telewizji. Czy Justyna wyrazi na to zgodę?

Leon Myszkowski w szarej koszulce

 

Allan Krupa również ma talent kulinarny!

Edyta Górniak, Allan Krupa w Krakowie

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53