Marina o Wojtku Szczęsnym

Synek Mariny bardzo tęskni za tatą. Nie widzieli się od pięciu tygodni: "Nigdy nie był z dala od taty tak długo"

Marina o Wojtku Szczęsnym

Wojciech Szczęsny w dalszym ciągu przebywa na kwarantannie i jest oddzielony od swojej żony i synka. To dla całej rodziny niezwykle trudny czas, a zwłaszcza dla małego Liama, który bardzo tęskni za tatą. Żona polskiego bramkarza opublikowała poruszający wpis, w którym opowiedziała jak chłopiec reaguje na tak długą rozłąkę. Mały Liam czuje, że dzieje się coś niedobrego. 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Marina i Wojciech Szczęśni wrócą do Polski? Wiemy, jak będzie wyglądała ich góralska willa pod Tatrami

ewydanie

Marina o tęsknocie synka za tatą: "Doskonale wie, że coś jest nie tak" 

Marina Łuczenko - Szczęsna podzieliła się z internautami bardzo osobistym wpisem. Zarówno żona Wojciecha Szczęsnego jak i mały Liam, coraz gorzej znoszą rozłąkę. Przypomnijmy, że polski bramkarz musi przebywać na kwarantannie, ponieważ miał kontakt z Daniele Ruganim, u którego potwierdzono obecność koronawirusa w organizmie. Piosenkarka nie widziała męża już od 5 tygodni i jak poinformowała w swoim wpisie, to niezwykle trudny czas przede wszystkim dla synka pary, który z dnia na dzień coraz bardziej tęskni za tatą. 

Nie widzimy się już z @wojciech.szczesny1 od 5 tygodni, które w rozwoju malucha są tak istotne i przełomowe. Z dnia na dzień rozumie i mówi coraz więcej, np. przed snem: „ Mama, tata w pracy... nie ma. Tatuś tuli tuli tu” - napisała Marina Łuczenko - Szczęsna na swoim Instagramie. 

Co więcej, mały Liam zaczyna rozumieć, że dzieje się coś niepokojącego. 

Dziś przez otwarte okno Liam usłyszał głos komunikatu dochodzącego z radiowozu jeżdżącego po Warszawie z prośbą byśmy zostali w domu. Przestraszył się i przybiegł się przytulić. Powiedział z wielkimi oczami: „wirus”. To słowo najbardziej zwróciło jego uwagę, więc postanowił je powtórzyć. Choć ma rok i 9m, doskonale wie, że coś jest nie tak. Nigdy nie był z dala od taty tak długo.

Marina przyznała, że ona także jest już w coraz gorszym stanie emocjonalnym.

Niestety, z wielu względów nie możemy być, w tak trudnym momencie, razem, co bardzo źle wpływa na mój stan emocjonalny. Nie piszę tego żeby się nad sobą użalać. Nie mogę sobie wyobrazić, przez jaki koszmar muszą przechodzić osoby bezpośrednio dotknięte pandemią. Osoby, które codziennie narażają swoje życie by pomagać chorym, potrzebującym, czy po prostu idą do pracy po to byśmy mogli jakoś funkcjonować. Co muszą czuć ich bliscy? Kochani, proszę Was z całego serca - zostańcie w domach!

Piosenkarka zamieściła również filmiki, na których można zobaczyć całą rodzinę razem. Jak przyznała wokalistka, gdy je teraz ogląda, nie może powstrzymać łez. Trzymamy oczywiście mocno kciuki za Wojtka, Marinę i ich synka Liama. Mamy nadzieję, że okres rozłąki szybko minie i cała rodzina będzie mogła być znowu w komplecie! 

Instagram

Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojciech Szczęsny nie widzieli się ze sobą już od 5 tygodni. 

Marina i Wojciech Szczęsny w podróży poślubnej
Instagram

Zarówno dla żony polskiego bramkarza jak i dla synka pary, to niezwykle trudny czas

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z synem w święta
Instagram

 

Więcej na temat Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04