Adam Sztaba jurorem w programie Tylko muzyka
ONS

Po kim synek Adama Sztaby dostał imię Leopold?

Adam Sztaba jurorem w programie Tylko muzyka
ONS

Dlaczego Adam Sztaba razem z partnerką Agnieszką Dranikowską wybrali dla synka imię Leopold? Para niedawno powitała na świecie swojego synka, a informacją o tym chętnie podzieliła się z mediami. Wszyscy jednak zastanawiali się, skąd wziął się pomysł na imię dla ich synka - Leopold!

Pomysł zrodził się spontanicznie. Poza tym kilku Leopoldów z historii cenimy, np. Stokowskiego, Staffa, Tyrmanda. No i Leopoldem był ojciec Mozarta", śmieje się muzyk w rozmowie z "Fleszem".

Trzy dni po narodzinach Leopolda – Adam Sztaba zabrał synka i swoją ukochaną Agnieszkę z kliniki do domu. W jego życiu rozpoczął się nowy etap. Jak się czuje w roli świeżo upieczonego taty?

Nadal żyję trochę w atmosferze „nie do wiary”. Mieszają się rozmaite stany i emocje. Dominuje oczywiście radość, ale jest i poczucie odpowiedzialności, i troska o zdrowie. A niewyspanie? Nie jest mi straszne. Przerobiłem je na wszelkie sposoby przy pisaniu nut, mówi „Fleszowi” Adam.

Na Facebooku Adam zamieścił wzruszający wpis tuż po urodzinach synka. Nam muzyk zdradził więcej! Teraz Adam udaje się na krótki urlop tacierzyński. Choć za kilkanaście dni zobaczymy go już w jedenastej, wiosennej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka", to Polsat wyemituje odcinki nagrane już w grudniu, czyli przed narodzinami Leopolda. Więcej na temat nowej życiowej roli muzyka w nowym wydaniu magazynu "Flesz". 

 

Adam Sztaba jest bardzo szczęśliwy w roli ojca!

Adam Sztaba z córką partnerki w drodze do szpitala

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska są już w domu i cieszą się narodzinami ich synka

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska odbierają synka ze szpitala

Więcej na temat Adam Sztaba
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12