w Klatka schodowa domu Daniela Martyniuka Mieszkanie Daniela Martyniuka w Wasilkowie Kuchnia  w domu Daniela Martyniuka Korytarz  w domu Daniela Martyniuka Salon  w domu Daniela Martyniuka
Zenon Martyniuk
East News

Syn Zenka Martyniuka zdecydował się wyprowadzić z Wasilkowa i zamieszakać w Gdynii. Ta decyzja wydaje się bardzo poważna, bo Daniel M. zdecydował się sprzedać swoje mieszkanie w Wasilkowie. 130-metrowy apartament urządzony jest w minimalistycznym stylu i trzeba przyznać, że wnętrza robią ogromne wrażanie. Zobaczcie!

Zobacz takżeSyn Zenka Martyniuka został ojcem! Pokazał zdjęcie z żoną i córeczką "Kochamy się wszyscy połączeni"

1/7
w Klatka schodowa domu Daniela Martyniuka
Facebook/daniel.martyniuk.39

Po ślubie Daniel M. przeprowadził się razem z żoną do apartamentu pod Białymstokiem. Niestety związek pary przeszedł poważny kryzys i ostatecznie małżeństwo mimo narodzin córeczki rozpadło się. Teraz syn gwiazdora disco polo postanowił wyprowadzić się z rodzinnych stron i zacząć nowe życie w innym mieście. Wybór padł na Gdynię. 

2/7
Mieszkanie Daniela Martyniuka w Wasilkowie
Facebook/daniel.martyniuk.39

Pierwszym krokiem, na jaki zdecydował się mężczyzna jest sprzedaż apartamentu, w którym mieszkał z żoną. Tę wiadomość ogłosił na Facebooku. Zaprezentował tam zdjęcia 130-metrowego dwupoziomowego mieszkania urządzonego zgodnie z najnowszymi trendami. 

3/7
Kuchnia  w domu Daniela Martyniuka
Facebook/daniel.martyniuk.39

Daniel M. swoje dotychczasowe mieszkanie zareklamował w ten sposób:

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie: mieszkanie 130m2, umeblowane, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, cena do uzgodnienia dogodne połączenie z miastem centrum 10 min MPK.

Wnętrza zostały urządzone w skandynawskim stylu, jeśli chodzi o kolorystykę dominuje biel, szarość i czerń. Jedynie kuchnia została urządzona w klasycznym stylu, z drewnem w roli głównej.

 

4/7
Korytarz  w domu Daniela Martyniuka
Facebook/daniel.martyniuk.39

Przestronne wnętrza apartamentu zwracają uwagę. Trzeba przyznać, że mieszkanie zostało urządzone ze smakiem i z pewnością jego sprzedaż nie powinna być problemem.

5/7
Salon  w domu Daniela Martyniuka
Facebook/daniel.martyniuk.39

W salonie główne miejsce zajmuje niewielka czarna kanapa i stolik. 

6/7
Salon  w domu Daniela Martyniuka
Facebook/daniel.martyniuk.39

Uwagę zwraca lustrzana komoda, na której został ustawiony telewizor. Wygląda bardzo efektownie!

7/7
Łazienka w domu Daniela Martyniuka
Facebook/daniel.martyniuk.39

W dużej przestronnej łazience dominuje biel i szarość. Znalazło się w niej miejsce dla ogromnej wanny i kabiny prysznicowej. Sądzicie, że Daniel M. szybko sprzeda mieszkanie?

Zobacz takżeSyn Zenka Martyniuka pokazał swoją córeczkę! Zobaczcie urocze zdjęcie Laury

Więcej na temat Zenek Martyniuk