Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

"Rozegrał się horror", partnerka syna Leszka Millera pierwszy raz o jego śmierci! Na jaw wychodzą nowe fakty!

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

 

W poniedziałek, 27 sierpnia, wnuczka Leszka Millera przekazała bardzo smutne informacje o śmierci jej taty. Dzień wcześniej, w niedzielę, syn byłego premiera został znaleziony martwy w swoim domu pod Warszawą. Monika Miller zamieściła poruszający wpis, w którym poinformowała swoich obserwatorów, że przez jakiś czas nie będzie aktywna w sieci. 

Przepraszam was wszystkich... Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę... You can finally rest in peace now Dad..." - napisała Monika Miller. 

Niestety, według wstępnych ustaleń prokuratury Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje w sprawie śmierci syna polityka. Partnerka syna Leszka Millera w rozmowie z mediami zdradziła,  co wydarzyło się w ich domu kilka godzin przed tragicznymi wydarzeniami! 

 

Dlaczego syn Leszka Millera popełnił samobójstwo? 

Według informacji "Super Expressu" syn Leszka Millera powiesił się w jednym z pomieszczeń w swoim domu. 

Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą, jednak wszystkie okoliczności śmierci zostaną ustalone w toku śledztwa. Ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Zostanie również pobrany materiał do badań toksykologicznych - dziennik cytuje Łukasza Łapczyńskiego z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Według nieoficjalnych informacji syn byłego premiera zmagał się z depresją. Ale to nie wszystko!

(...) śledczy badają też sprawę pod kątem tego, czy ktoś nie namówił lub pomógł targnąć się na życie synowi byłego premiera - donosi "SE".

Partnerka Leszka Millera Juniora w rozmowie z Wirtualną Polską zdradziła, że to ona znalazła jego zwłoki. Co więcej, kobieta przyznała, że przed śmiercią syna polityka doszło pomiędzy nimi do kłótni!

Byłam w domu. Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe. Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry. Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze - w rozmowie z wp.pl przyznała Katarzyna, narzeczona syna Leszka Millera. Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić. Żałuję, że nie poszłam spać na górę. Może by inaczej to się potoczyło.

Sprawę problemów syna Leszka Millera skomentował również współpracownik byłego szefa SLD.

Premier w ostatnich rozmowach był jakiś taki nie swój. Roztkliwiał się, był nostalgiczny i mówił, że trzeba pamiętać o rodzinie. Coś było z nim nie tak... - zdradza informator dziennika. 

Bliskim Leszka Millera Juniora składamy kondolencje.

 

Zobacz także: Leszek Miller o znajomości ze znaną trenerką: "Spotykamy się z nią i z jej mężem!"

 

Według wstępnych ustaleń syn Leszka Millera popełnił samobójstwo.

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

O śmierci swojego ojca poinformowała Monika Miller.

Więcej na temat Leszek Miller
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01