Iker Casillas pokazał synka. Syn Ikera Casillasa
Facebook

W Polsce nie brakuje fanów piłki nożnej, a wobec częstych niepowodzeń naszej reprezentacji czy klubów ekstraklasy, dużym powodzeniem cieszą się zagraniczne drużyny, które mogą liczyć na wsparcie Polaków podczas rozmaitych rozgrywek. Dużą słabość mamy do piłkarzy z Hiszpanii - zapewne nie tylko ze względu na ich umiejętności, ale i nieprzeciętną urodę. Przypomnijmy: Seksowny Iker Casillas w gorącej sesji

Wspomniany Casillas cieszy się u nas sporą popularnością i to nie tylko wśród fanów Realu Madryt. Bramkarz hiszpańskiego giganta wzbudza sympatię swoimi efektownymi paradami bramkarskimi i piękną żoną, Sarą Carbonero. Dziennikarka na początku zeszłego roku zaszła w ciążę, a przyjście na świat dziecka Ikera i Sary było jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w Hiszpanii. Carbonera urodziła w ostatni piątek. Zobacz: Iker Casillas został ojcem!

Bramkarz nie czekał długo, aby podzielić się swoim szczęściem ze światem. Razem z żoną opublikowali urocze zdjęcia małego Martina na swoich profilach na portalach społecznościowych. Casillas podziękował też fanom za wsparcie i miłe słowa w tym szczególnym dla niego czasie.
 

Bez wątpienia rok 2014 rozpoczął się wyśmienicie. Dziękuję wszystkim za to, że zawsze jesteście z nami. Chciałem ogłosić nowinę na mojej stronie internetowej, bo właśnie tutaj spotykają się moi najwierniejsi przyjaciele i fani - napisał piłkarz.


Tak prezentuje się Iker ze swoim synem Martinem. Uroczy widok?

Zobacz: Euro 2012: Gorący Hiszpanie w szatni z pucharemTak obecnie wygląda Milan Pique, syn Shakiry i Gerarda: