Sylwia Przybysz w neonowym golfie
Instagram

Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuszek! Jest już naprawdę spory

Sylwia Przybysz w neonowym golfie
Instagram

Plotki o jej ciąży krążyły w mediach już od kilku tygodni. Sylwia Przybysz konsekwentnie milczała jednak na ten temat. W końcu zdecydowała się ogłosić radosną nowinę. Piosenkarka zrobiła to tuż po swoich 21. urodzinach. Niedługo potem pojawiła się też na imprezie Flesz Fashion Night, gdzie prezentowała się zjawiskowo. 

Zobacz także: Przyszłe mamy podkreśliły ciążowe brzuszki na Flesz Fashion Night! Jak wyglądały gwiazdy w ciąży?

Sylwia Przybysz nie chce teraz niczego ukrywać. Na jej Instagramie można śledzić, jak zmienia się jej życie oraz... ciało! Piosenkarka pokazała właśnie swój ciążowy brzuszek, który z dnia na dzień jest coraz większy. Zobaczcie sami!

Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie

Sylwia Przybysz od zawsze podkreślała, że chce zostać mamą w młodym wieku. Podobno już w święta Bożego Narodzenia wraz ze swoim chłopakiem, Jaśkiem Dąbrowskim, oświadczyła rodzinie, że planują starać się o dziecko. Niebawem spełnią się ich marzenia. Sylwia Przybysz jest bowiem w ciąży!

Artystka ogłosiła to na swoim Instagramie tuż po imprezie, którą zorganizowała z okazji 21. urodzin. Piosenkarka i jej ukochany nie kryją swojej radości. Na imprezie Flesz Fashion Night z dumą pozowali do zdjęć, a celebrytka chętnie podkreślała ciążowe krągłości. 

Teraz z kolei gwiazda zaprezentowała na Instagramie swój sporych rozmiarów brzuszek. Trzymamy za nią kciuki! Jak myślicie, czy będzie to chłopak czy dziewczynka? :) 

Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Sylwia i Jasiek pękają z dumy!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ślub?!

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53