Sylwia Madeńska z "Love Island" jest zbyt szczupła?
Instagram

Sylwia Madeńska z "Love Island" wciąż chudnie. Fani są zaniepokojeni jej coraz szczuplejszą sylwetką

Sylwia Madeńska z "Love Island" jest zbyt szczupła?
Instagram

Nowe zdjęcie Sylwii Madeńskiej z "Love Island" zaniepokoiło fanów. Zwyciężczyni hitowego programu o miłości bardzo dba o swoją sylwetkę, a w ostatnich miesiącach sporo schudła. Już na początku roku,  przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" informowała, że udało jej się schudnąć aż 8 kg w 3 miesiące. Od tamtego czasu minęło już kilka kolejnych miesięcy, a figura tancerki jest coraz drobniejsza, co bardzo zaniepokoiło jej fanów. 

Zobacz także: Sylwia Madeńska z "Love Island" bardzo schudła. Fani się martwią: "Ty coś jesz"!

Sylwia Madeńska z "Love Island" jest zbyt szczupła? 

Sylwia Madeńska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i dzieli się z fanami tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Kiedy postanowiła zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, bardzo ją wspierali, jednak aktualna figura tancerki zaczyna ich już niepokoić. Internauci uważają, że jest już zbyt szczupła i powinna nieco odpuścić. Pod najnowszym zdjęciem gwiazdy "Love Island" z długiego czerwcowego weekendu zaniepokojeni fani poruszyli temat zbyt szczupłej (ich zdaniem) sylwetki Sylwii: 

- Nie wyglądasz zdrowo 😟
- Wyglądasz Sylwio bardzo źle na twarzy. I nie piszę tego ze złości, tylko jestem przerażona jak wychudłaś przez tę dietę. Nie każdy może się odchudzać tak bardzo. Zrób coś z tym.
- Pani niech się już nie odchudza 🙂
- Pani Sylwio, muszę się zgodzić z komentarzami, ale żeby nie było uwielbiam Panią! Proszę już nie chudnąć, buzia się zapada i traci kształt!

Oczywiście pojawiło się również sporo komentarzy internautów, którzy chwalą wygląd zwyciężczyni "Love Island" i przekonują ją, że najważniejsze jest to, jak sama czuje się w swojej skórze: 

- Dobrze wyglądasz, nie słuchaj. I fajna sukienka bo inna👍 pozdro ❤️
- Jejku kochana ja się na Ciebie napatrzeć nie mogę jesteś prze piękna💜

Faktycznie Sylwia jest już zbyt szczupła?

Zobacz także: Sylwia i Mikołaj z "Love Island" nie są już razem!? Sylwia ze łzami w oczach opowiedziała jaka jest prawda

To właśnie to zdjęcie zwróciło uwagę fanów na coraz szczuplejszą sylwetkę Sylwii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Zaniepokojeni internauci uważają, że Sylwia nie powinna już więcej się odchudzać. Czy mają rację? Sylwia do tej pory nie odpowiedziała na komentarze zaniepokojonych fanów. 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o kryzysie
EastNews

 

Więcej na temat Love Island Sylwia Madeńska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01