Sylwia Madeńska sporo schudła! Jak?

Sylwia Madeńska z "Love Island" bardzo schudła. Fani się martwią: "Ty coś jesz"! 

Sylwia Madeńska sporo schudła! Jak?

Sylwia Madeńska razem z Mikołajem Jędruszczakiem zwyciężyli w programie "Love Island" i znaleźli tam miłość. Po programie nadal są razem, a niedawno pojawili się wspólnie w "Tańcu z gwiazdami". Jeszcze przed tanecznym show tancerka zdecydowała się na dużą metamorfozę i schudła 8 kilogramów, okazuje się, że teraz jest jeszcze szczuplejsza. Najnowsze zdjęcie Sylwii Madeńskiej zszokowało jej fanów! Niektórzy Internauci niepokoją się, że jest za szczupła...

Sylwia Madeńska z "Love Island" cały czas chudnie!

Sylwia Madeńska już od dłuższego czasu w mediach społecznościowych i na czerwonym dywanie prezentowała bardzo szczupłą figurę. Od czasu "Love Island" tancerka bardzo schudła, ale jej najnowsze zdjęcie zaniepokoiło Internautów. Pod fotografią ze spaceru i wyznaniem, że sport towarzyszy jej życiu od najmłodszych lat zawrzało!

Od dziecka mam do czynienia ze sportem. Lubię kontrolować swoje postępy oraz osiągnięte wyniki. - napisała Sylwia Madeńska pod zdjęciem ze spaceru po lesie.

Fanów tancerki zaniepokoiło jednak to zdjęcie. Chodzi o fakt, że Sylwia Madeńska jest na nim bardzo szczupła. Już przed udziałem w "Tańcu z gwiazdami" sporo schudła i otwarcie przyznała wtedy, że udało jej się zrzucić 8 kilogramów w 3 miesiące. Jak się okazuje to nie wszystko, bo Sylwia Madeńska nadal chudnie. Pod jej najnowszym zdjęciem fani uczestniczki "Love Island" martwią się o nią, co widać w komentarzach:

Ty tam coś jesz 🙄czy Mikołaj wszystko zjada

Sylwia ty się nam trochę zatrzymaj z tym odchudzaniem , bo zaraz nam znikniesz 

Sylwia ale schudłaś aż ci spodnie odstają

Ale chudzina

tak schudłaś od czasu programu ze szok 

Znikasz w oczach kochana 🙈

Pojawia się też mnóstwo komplementów na temat figury Sylwii Madeńskiej:

Ty w LI jak ostatnio oglądałam a teraz to zupełnie inna osoba normalnie dziewczynka wyglądasz jak nastolatka ❤️

Wygladasz jak dziewczynka , bardzo schudlaś

Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Faktycznie Sylwia Madeńska jest zbyt szczupła?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od dziecka mam do czynienia ze sportem. Lubię kontrolować swoje postępy oraz osiągnięte wyniki. Staram się trzymać „rękę na pulsie” nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale także podczas codziennych czynności takich jakich jak spacer czy porządki w domu. Dzięki @garettelectronics mogę kontrolować swoje wyniki zawsze 😍 a także dobrać zegarek do każdej okazji. Do codziennego stylizacji wybieram Garett Woman Lisa, zgrabny smartwatch, na metalowej bransoletce ze wszystkimi funkcjami sportowego zegarka. Elegancko i sportowo zarazem ;) ! Pamiętajcie, ze cały czas działa kod „wyspamilosci20”, który daje Wam 20% rabatu na cały asortyment @garettelectronics 🥰⌚️ ——————————————————— #garett #garettelectronics #smartwatchgarett #walk #forest #quarantine #freshair #goodvibes #goodtime #instagirls #loveisland #sysiaimiki

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Sylwia Madeńska już w czasie emisji "Tańca z gwiazdami" wyglądał szczupło!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News

Sylwia Madeńska w "Love Island".

Sylwia Madeńska Love Island
Instagram

 

Więcej na temat Love Island Sylwia Madeńska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43