East News

Wiemy, jak Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk będą świętować pierwszą rocznicę ślubu!

East News

 

To już pewne! Na początku przyszłego roku Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk zostaną rodzicami! Parę czeka prawdziwe rodzicielskie wyzwanie, bo będzie to ich piąte dziecko, ale pierwsze wspólne. Aktorka ma już dwóch synów: Vincenta i Nataniela ze związku z Tomaszem Pągowskim, Krawczyk zaś jest ojcem bliźniaków: Michała i Roberta, które ma z Anetą Zając. Kiedy rok temu, tuż przed Wigilią, Krawczykowie brali ślub, starszy syn Sylwii Vincent powiedział ponoć: „Jestem szczęśliwy, bo będę
miał dwóch braci więcej”. Podobno teraz chłopcy czekają na siostrzyczkę
. Czy ich marzenie się spełni?

Polecamy: Mikołaj Krawczyk hucznie świętował urodziny synów.

 

Sylwia Juszczak-Krawczyk urodzi córeczkę?

– Sylwia i Mikołaj znają już płeć maleństwa, ale tą informacją podzielili się tylko z rodziną i zaufanymi przyjaciółmi, bo odkąd są razem, nie rozmawiają z dziennikarzami o swoim życiu prywatnym – mówi „Fleszowi” znajomy pary.

 

Zanim jednak rodzina Krawczyków się powiększy, parę czeka ważne święto: pierwsza rocznica ślubu, która przypada tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Przypomnijmy, że Juszczak i Krawczyk powiedzieli sobie "tak" w wielkiej tajemnicy! Jak będą ją obchodzić?

 

– Sylwia wygląda świetnie i na razie tak się czuje. Jeśli to się nie zmieni, niewykluczone, że wspólnie z Mikołajem i chłopcami wyjadą odpocząć. Ale będzie to raczej kameralny pensjonat gdzieś w górach niż zagraniczne wczasy – mówi informator "Flesza".

 

Chcesz wiedzieć, co jeszcze planuje aktorska para? Sięgnij po nowy "Flesz".

 

Sylwia i Mikołaj Krawczykowie wkrótce zostaną rodzicami.

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
ONS.pl

To będzie pierwsze wspólne dziecko aktorskiej pary.

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
Instagram

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43