East News

Wiemy, jak Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk będą świętować pierwszą rocznicę ślubu!

East News

 

To już pewne! Na początku przyszłego roku Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk zostaną rodzicami! Parę czeka prawdziwe rodzicielskie wyzwanie, bo będzie to ich piąte dziecko, ale pierwsze wspólne. Aktorka ma już dwóch synów: Vincenta i Nataniela ze związku z Tomaszem Pągowskim, Krawczyk zaś jest ojcem bliźniaków: Michała i Roberta, które ma z Anetą Zając. Kiedy rok temu, tuż przed Wigilią, Krawczykowie brali ślub, starszy syn Sylwii Vincent powiedział ponoć: „Jestem szczęśliwy, bo będę
miał dwóch braci więcej”. Podobno teraz chłopcy czekają na siostrzyczkę
. Czy ich marzenie się spełni?

Polecamy: Mikołaj Krawczyk hucznie świętował urodziny synów.

 

Sylwia Juszczak-Krawczyk urodzi córeczkę?

– Sylwia i Mikołaj znają już płeć maleństwa, ale tą informacją podzielili się tylko z rodziną i zaufanymi przyjaciółmi, bo odkąd są razem, nie rozmawiają z dziennikarzami o swoim życiu prywatnym – mówi „Fleszowi” znajomy pary.

 

Zanim jednak rodzina Krawczyków się powiększy, parę czeka ważne święto: pierwsza rocznica ślubu, która przypada tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Przypomnijmy, że Juszczak i Krawczyk powiedzieli sobie "tak" w wielkiej tajemnicy! Jak będą ją obchodzić?

 

– Sylwia wygląda świetnie i na razie tak się czuje. Jeśli to się nie zmieni, niewykluczone, że wspólnie z Mikołajem i chłopcami wyjadą odpocząć. Ale będzie to raczej kameralny pensjonat gdzieś w górach niż zagraniczne wczasy – mówi informator "Flesza".

 

Chcesz wiedzieć, co jeszcze planuje aktorska para? Sięgnij po nowy "Flesz".

 

Sylwia i Mikołaj Krawczykowie wkrótce zostaną rodzicami.

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
ONS.pl

To będzie pierwsze wspólne dziecko aktorskiej pary.

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
Instagram

Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40