Mikołaj Krawczyk Sylwia JUszczak
East News

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na premierze serialu "Żmijowisko". Postawili na elegancję i jak wypadli?

Mikołaj Krawczyk Sylwia JUszczak
East News

 Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk pojawili się na premierze nowego serialu "Żmijowisko". Para niedawno zdecydowała się powiedzieć sakramentalne "TAK". 14 września wzięli ślub i podczas tej samej uroczystości ochrzcili swoją córkę, Konstancję. Teraz razem pozowali na ściance. Spójrzcie na wspólne zdjęcia pary!

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk razem na premierze

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk odkąd są razem bardzo często pojawiają się na premierach. Para jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzielą się z fanami zdjęciami przedstawiającymi ich rodzinne życie. Podczas kolejnego wspólnego wyjścia para postawiła na bardzo eleganckie stylizacje. Połączenie ciemnej czerwieni i czerni sprawia, że wyglądali doskonale na premierze serialu "Żmijowisko"! 

Elegancka Sylwia Juszczak!

Sylwia Juszczak tym razem zdecydowała się na długą ciemnoczerwoną suknię i czarną marynarkę. Zestaw wykonany z aksamitu prezentował się bardzo elegancko. Trzeba przyznać, że aktorka jest na bieżąco z najnowszymi trendami. Aksamit to jeden z hitów na jesień 2019

Sami spójrzcie na zdjęcia pary! Podoba Wam się stylizacji Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka?

Mikołaj Krawczyk Sylwia JUszczak na premierze Żmijowisko
East News

 

Sylwia Juszczak na premierze Żmijowisko
East News

 

 

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14