Związek Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Mówi się, że pomiędzy aktorami zaiskrzyło podczas programu "Celebrity Salon" w którym razem występowali. 

Para ma już za sobą debiut na oficjalnej imprezie - po raz pierwszy pokazali się razem na premierze książki "Kalicińscy od kuchni".  Nie zabrakło wówczas czułych gestów zakochanych aktorów. Niestety, ostatnio w tabloidach pojawiły się doniesienia, które zakłóciły spokój w ich związku. Prasa sugerowała, że Sylwia Juszczak rozpoczęła romans z Mikołajem Krawczykiem będąc jeszcze w innym związku. Aktorka w rozmowie z Party.pl zdementowała plotki na swój temat. 

Powiedziałam jasno. Byłam dawno wolnym człowiekiem i teraz nawet nie chcę o tym rozmawiać. Takie rzeczy to trzeba najpierw sprawdzić, a nie pisać. Uważam, że chociażby ze względu na moją rodzinę jest to ważne - powiedziała nam Sylwia.

Co jeszcze Sylwia Juszczak powiedziała przed naszą kamerą? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Sylwia Juszczak po raz pierwszy tak szczerze o związku z Krawczykiem i powrocie do Polski: "Tutaj jest moje szczęście"

 

Sylwia Juszczak dementuje plotki na swój temat.