Sylwia Grzeszczak w sukience z Bershki!

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła zdjęciem bez makijażu. Ma też nową fryzurę. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku

Sylwia Grzeszczak w sukience z Bershki!

Sylwia Grzeszczak opublikowała zdjęcie zupełnie bez makijażu. Jej naturalna uroda oczarowała fanów. Artystka uwielbia metamorfozy i zazwyczaj zachwyca każdym swoim nowym pomysłem na siebie, jednak jej naturalna odsłona szczególnie przypadła do gustu odbiorcom. Trudno się dziwić, sami zobaczcie. Poznalibyście ją? 

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcia z wakacji, a internauci zwrócili uwagę na jej szczupłą figurę: "Jaka Ty chuda!" komentują fani.

Sylwia Grzeszczak bez makijażu 

Sylwia Grzeszczak jest królową metamorfoz. Zdecydowanie nie boi się zmian. Jeszcze kilka miesięcy temu, podczas kwarantanny zaskoczyła swoich fanów mocnym cięciem i chłodnym blondem. Niedawno na jednym z nagrań, które opublikowała w sieci nie było już śladu po tym kolorze, a wrócił brąz z lekkim ombre, które fani skomentowali słowami "Wróciła dawna Sylwia". 

Piosenkarka postanowiła wrócić jednak do całkowitego brązu, czym pochwaliła się przy okazji publikacji ostatniego zdjęcia. W dodatku zapozowała zupełnie bez makijażu, co podwójnie zachwyciło fanów: 

Nocą lubię tworzyć ...#nomakeup #nowepomysły #noc - napisała Sylwia 

Czy to oznacza, że niedługo najwierniejsi fani mogą spodziewać się nowych muzycznych niespodzianek? Post został przyjęty bardzo entuzjastycznie, ale również naturalna odsłona Sylwii nie pozostała zostawiona bez komplementów: 

- Jesteś piękna urodą i swoją twórczością!!!!
- 😍🙌 Piękne włosy😍
- Ale pięknie wyglądasz!!!❤️
- Bardzo rzadko piszę komentarze, ale tu muszę napisać, że naprawdę jestes piękna bez makijażu, nie jest Ci potrzebny 😍

Musimy się zgodzić, że Sylwia Grzeszczak w naturalnej odsłonie wygląda wyjątkowo pięknie!

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak znów zmieniła fryzurę i nie jest już blondynką! Lepiej?

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła fanów naturalnym zdjęciem. Internauci nie szczędzili jej komplementów. 

Sylwia Grzeszczak bez makijażu
Instagram

Sylwia Grzeszczak uwielbia metamorfozy i nie boi się zmian. Jej fryzury i nowe odcienie włosów za każdym razem robiły wrażenie. 

Sylwia Grzeszczak na sylwestrze TVN
EastNews

 

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27