Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Sylwia Bomba z "Googlebox" zrobiła sobie odsysanie tłuszczu? Bardzo szczera odpowiedź!

Sylwia Bomba z "Googlebox" zrobiła sobie odsysanie tłuszczu? Bardzo szczera odpowiedź!

Sylwia Bomba z "Googlebox" schudła ok. 30 kilogramów - zajęło jej to dwa lata, ale tylko dlatego że chciała zrobić to w zdrowy i bezpieczny dla niej sposób. A co gwiazda sądzi o takich metodach jak odsysanie tłuszczu? Okazuje się, że Bomba brała to pod uwagę:

Nie ukrywam, że jeszcze 7-8 lat temu byłam na wizycie i chciałam się dowiedzieć, jak wygląda cała taka operacja. Ale jak mi pokazano o co w tym chodzi, to uciekłam! - powiedziała nam Sylwia Bomba.

Co ją najbardziej przeraziło? Dlaczego teraz nie zdecydowałaby się na taki zabieg? Posłuchajcie, co w rozmowie z Party.pl powiedziała Sylwia Bomba.

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" drastycznie ścięła włosy - nie poznaliśmy jej! To najmodniejsza fryzura jesieni 2020

Tak Sylwia Bomba wyglądała jeszcze kilak lat temu. Gwiazda "Gogglebox" nie ukrywa, że właśnie wtedy myślała o odsysaniu tłuszczu! Teraz mówi, że to niemożliwe i nie chciałaby pójść pod nóż.

Sylwia Bomba schudła 30 kg. Teraz zdradza, co jest najważniejsze
Instagram

Sylwia Bomba z narzeczonym Jackiem
Instagram
Newsy
Sylwia Bomba wspomina zaręczyny. „Były podwójne. Pierwsze wyglądały komicznie”. Zdradziła, dlaczego nie nosi pierścionka!
Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła nam, jak wyglądały jej zaręczyny!

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła nam, jak wyglądały jej zaręczyny! Gwiazda hitu TTV już od blisko 5 lat tworzy szczęśliwy związek ze swoim partnerem Jackiem. Sylwia Bomba opowiedziała nam ostatnio, że po raz pierwszy spotkali się w centrum handlowym i to właśnie wtedy Jacek zaprosił ją na randkę. Teraz Sylwia Bomba w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, że jej ukochany oświadczał się jej aż dwa razy. Dlaczego i jak wyglądały ich zaręczyny?  Posłuchajcie, co powiedziała nam Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem"!  Zobacz także:  Sylwia Bomba przyćmiła pannę młodą na weselu?! Fani: "Mam nadzieję, że nie sprawiłaś przykrości młodej"  Kody rabatowe Zalando Lounge to doskonała okazja, aby zamówić wymarzony pierścionek w atrakcyjnej cenie! Sylwia Bomba z Gogglebox o swoich zaręczynach Sylwia Bomba i jej partner Jacek poznali się blisko pięć lat temu.

Sylwia Bomba z partnerem, Jackiem
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
Jak Sylwia Bomba z "Gogglebox" poznała swojego byłego już narzeczonego? „On na mnie spojrzał, ja…”
Sylwia Bomba z "Gogglebox" kilka dni temu ogłosiła rozstanie z partnerem, Jackiem. Jak wyglądały początki ich znajomości?

Jak Sylwia Bomba poznała się ze swoim byłym już partnerem, Jackiem? To było ponad 5 lat temu. Jak wyznała nam piękna gwiazda programu  "Gogglebox. Przed telewizorem" , zobaczyli się w centrum handlowym. Okazuje się, że Sylwia jest nieśmiała, ale on się nie poddawał.  Mogę tak powiedzieć. My zobaczyliśmy się w centrum handlowym, ja wtedy byłam w Sephorze, on stał w Starbucksie. On na mnie spojrzał, ja na niego spojrzałam. On mi tak się spodobał, że uciekłam do sklepu, bo jestem nieśmiała, a on pobiegł za mną. Zaczepił mnie w drzwiach, zapytał, czy pójdziemy na kawę, powiedziałam, że nie, nie mam czasu.[...] Nie odczepił się tak łatwo, dałam mu swój numer telefonu, po paru tygodniach zadzwoniłam - powiedziała nam Sylwia w jednym z wywiadów. Niestety, ich związek nie przetrwał... Sylwia Bomba z "Gogglebox" rozstała się z partnerem!  Kilka dni temu na swoim Instagramie Sylwia ogłosiła, że rozstała się z Jackiem: Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz do mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie - napisała gwiazda "Gogglebox" oraz "Tańca z Gwiazdami". Zobacz także:  Sylwia Bomba z "Gogglebox" ważyła 90 kilogramów: "Zajmowałam pół kanapy. To był powód do płaczu!" Sylwia Bomba niedawno ogłosiła rozstanie z partnerem. Razem doczekali się pięknej córeczki, Antosi. Jesienią gwiazdę zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami". 

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner