Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox" zdradziła, czego nauczyła się podczas kwarantanny! Tego się nie spodziewaliśmy!

Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" podzieliła się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat kwarantanny. Okazało się, że ten czas zmobilizował bohaterkę hitu TTV do nauczenia się czegoś nowego. W życiu nie uwierzycie czego gwiazda do tej pory nie robiła, a dzięki kwarantannie w końcu odważyła się spróbować. Zobaczcie! 

Zobacz także: Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała ciało 4 miesiące po porodzie. "Niektórzy uznają to za przechwalanie"

Sylwia Bomba zdradziła, czego nauczyła się podczas kwarantanny! 

Kwarantanna zmusiła nas do ciągłego siedzenia w domu. Warto zatem poświęcić ten czas na odkrywanie nowych pasji! Można też spróbować zrobić coś, na co nigdy nie mieliśmy czasu czy odwagi. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zdecydowała się właśnie na taki krok! W swoich mediach społecznościowych zamieściła wpis, w którym zapytała swoich fanów, jakie pozytywne strony kwarantanny udało im się dostrzec. Sama też poinformowała internautów, czego udało jej się ostatnio nauczyć! 

Dzięki kwarantannie odkryłam miejsca, w jakie nigdy nie miałabym szansy trafić ☺️ a Wy jakie pozytywne strony w tej sytuacji zauważacie? 🤔 a może czegoś nauczyliście się podczas kwarantanny? 🤗 ja nauczyłam się piec 😆🎂😄 - napisała Sylwia Bomba

Fani w komentarzach pod postem podzielili się z gwiazdą, czego im udało się nauczyć w tym okresie! 

- Ja nauczyłam się nowego zawodu jestem nauczycielem.... Codzienne lekcje z synem wymagają dużo kreatywności zarówno do tego aby usiadł do biurka bez płaczu, a także aby przekazać wiedzę w taki sposób żeby się czegoś nauczył 👩‍👦👩‍👦👩‍👦💪💪💪

- Ja nauczyłam się piec babeczki i tort bezowy z Pani przepisu😆Wyszły przepyszne🙏🏻😋

- Stałam się mistrzem w pieczeniu chleba ;)

- A ja właśnie wróciłam do jogi! Już nie mogę powiedzieć, że nie mam czasu 😁 - piszą fani Sylwii. 

A czy Wy odkryliście jakieś nowe pasje podczas kwarantanny? Jeśli jeszcze nie zdążyliście, to może tak jak Sylwia Bomba zaczniecie piec pyszne ciasta i smakołyki?  

Sylwia Bomba ma teraz również dużo czasu dla swojej ukochanej córeczki Antosi! 

Sylwia Bomba z córką spędza czas na świeżym powietrzu. Nie boi się koronawirusa?
Instagram

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09