Sylwia Bomba obcięła włosy, ma boba!
Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox" i operacje plastyczne: "Pisali, że zrobiłam policzki, spiłowałam zęby"

Sylwia Bomba obcięła włosy, ma boba!
Instagram

Sylwii Bombie z "Gogglebox" bardzo często zarzucano poddanie się szeregowi operacji plastycznych i zabiegów powiększających. Sylwia Bomba postanowiła otwarcie odnieść się do tych wszystkich doniesień i raz na zawsze uciąć plotki w rozmowie z serwisem Plotek.pl. Gwiazda "Gogglebox" schudła ponad 30 kilogramów - to jedna z najgłośniejszych metamorfoz ostatnich lat. Kiedy zaczęła pokazywać na Instagramie zdjęcia ze swojej przemiany, fani od razu zaczęli wytykać jej wcześniej wspomniane zabiegi:

Pisali, że zrobiłam policzki, spiłowałam zęby, zrobiłam lifting brody, po prostu wszystko. Mogę przysiąc na życie i zdrowie mojego dziecka, że ja nic z tych rzeczy nie robiłam. Po prostu jak się chudnie, to ta twarz się wyciąga  - powiedziała Bomba w wywiadzie dla Plotek.pl.

Zobacz także: Jak wyglądali bohaterowie "Gogglebox" w przeszłości? Niektórych naprawdę trudno rozpoznać!

Wyczaruj piękny makijaż niczym z Instagrama. Odbierz kod rabatowy Sephora i zapłać mniej za wszystkie kosmetyki.

Sylwia Bomba i operacje plastyczne - co sobie poprawiła?

Sylwia Bomba odniosła się również do plotek dotyczących wkładania implantów w twarz oraz wolumetrii twarzy - czy zdecydowała się na któryś z tych zabiegów? Okazuje się, że nie! Bomba przyznała jedynie, że bardzo często poddaje się mezoterapii:

Robię bardzo często mezoterapię i polecam to wszystkim, i paniom i panom. Naprawdę czyni cuda. Ja nie wkładałam sobie żadnych implantów w twarz, nie robiłam wolumetrii twarzy - podkreśliła Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba przyznała się jednak do jednego poważniejszego zabiegu. Mowa o powiększeniu ust - a dokładnie o powiększeniu górnej wargi.

Jedna Pani mi napisała, że gołym okiem widzi, że miałam powieki liftingowane. Napisałam jej, że jedyną rzeczą jaką zrobiłam jest powiększenie górnej wargi (...) Ostatni raz powiększałam jakieś 1,5 roku temu.

Wierzycie, że Sylwia Bomba nie zrobiła nic więcej ze swoim ciałem i twarzą?

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" drastycznie ścięła włosy - nie poznaliśmy jej! To najmodniejsza fryzura jesieni 2020

Sylwia Bomba z "Gogglebox" już ponad rok temu przyznała się do tego, że nie zawsze wyglądała tak idealnie. Poniżej widzicie zdjęcia z momentu, kiedy ważyła ponad 30 kilogramów niż teraz! Przez wiele lat ważyła prawie 90 kilogramów i nosiła wtedy ubrania w rozmiarze 44. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" o metamorfozie Big Boya. „To już była potrzeba  zdrowotna” | Party.pl

Sylwia Bomba stara się podchodzić racjonalnie do swojej figury i diety. Gwiazda "Gogglebox" cierpi na insulinooporność. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" ma starszego męża. Kim jest? | Party.pl

Ta choroba spowodowała, że inaczej spojrzała na swoje ciało i diety, którymi wcześniej się katowała.

Sylwia Bomba w białej sukience

 

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37