Gogglebox
Instagram

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" apelują do fanek o samoakceptację. "Nie ma czegoś takiego jak idealna sylwetka"

Gogglebox
Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" zamieściła na swoim Instagramie post, w którym wspomniała o problemach z wagą, z jakimi zmagała się zarówno ona, jak i jej przyjaciółka z programu - Ewa Mrozowska. Obydwie panie przeszły zupełnie inne historie. Dzisiaj w pełni akceptują swoje ciało i podkreślają, że nie ma czegoś takiego jak idealna sylwetka. Tym samym zaapelowały do swoich fanek, aby akceptować siebie taką, jaką się jest. Zobaczcie!

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" pokazała zdjęcie w bardzo obcisłej sukience! I od razu pytania o dietę...

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" o samoakceptacji

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska to uwielbiane bohaterki programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Obydwie panie zaskarbiły sobie serca fanów dzięki swojemu ogromnemu poczuciu humoru. Sylwia i Ewa zgromadziły również rzeszę wielbicieli na swoich Instagramach. Na ich profilach pojawiają się także posty pełne motywacji dla internautów. Tak się stało również i tym razem. 

Zarówno Sylwia jak i Ewa w przeszłości zmagały się z problemami z wagą - każda z nich w inny sposób. Sylwia walczyła o zrzucenie nadprogramowych kilogramów, natomiast Ewa zmagała się z anoreksją. Teraz obydwie są już matkami i w pełni akceptują swoje ciała. To właśnie macierzyństwo spowodowało, że przewartościowały wszystko. 

Wąska talia, szerokie biodra. Długie nogi i prosty pas. Dwa zupełnie inne typy sylwetki, dwie różne kobiety i dwie całkiem inne historie. Nasze ciała opowiadają o nas: moje opowiada historię o schudnięciu 30 kg, Ewy opowiada o walce z anoreksja i akceptacją samej siebie. Ciąża i macierzyństwo przewartościowało wszystko - napisała Sylwia Bomba. 

Gwiazda "Gogglebox" podkreśliła, że ideałów nie ma i nigdy nie uda nam się zadowolić wszystkich. Z tego też względu warto walczyć o siebie i dobre samopoczucie jednocześnie pamiętając, że nikt nie jest idealny.

Akceptujemy swoje ciała, mimo tego, że są zupełnie różne. Nie ma czegoś takiego jak idealna sylwetka 🙈 Zawsze dla kogoś będę: „za gruba, za niska, za wysoka, za chuda”. Walczmy o siebie, dbajmy o swoje ciała i dobre samopoczucie, ale pamiętajmy, ze ideałów nie ma ❤️

Fanki bardzo doceniły wpis Sylwii Bomby. 

- Boski wpis 😍❤️ brawo!!

- Super dziewczyny 😊😍 przede wszystkim samoakceptacja i wszystko robimy dla Siebie nie pod publikę 👌

- Jesteście super, kobiece, najważniejsze, że same siebie akceptujecie, a ludzie.....? Nic pod publikę, tak jest najlepiej. 😘 😘 Pozdrawiam Was obie, Sylwio i Ewciu 😘😘

- Super dziewczyny, że pokazujecie ciało takim jakie jest. Dużo kobiet ma problem z samoakceptacją poprzez pokazywanie w mediach samych wyretuszowanych babek.

- Piękne słowa i piękne przesłanie 😍 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem cały post i zdjęcie, które zamieściła na swoim Instagramie Sylwia Bomba z "Gogglebox"! Zgadzacie się z bohaterką hitu TTV?

Zarówno Sylwia jak i Ewa zmagały się z problemami z wagą - każda w inny sposób. Dzisiaj w pełni akceptują siebie i zachęcają do tego również swoje fanki. 

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska na planie Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37