Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Newsy

Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach rozgrzeje publiczność! Zobacz pierwszy zwiastun! WIDEO

Kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach? Mamy zwiastun! Widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć całą plejadę gwiazd - począwszy od Beaty Kozidrak, przez Sylwię Grzeszczak po Ewę Farną. Dla fanów disco-polo specjalnie zaśpiewa Marcin Miller z zespołem Boys. Na scenie w Katowicach pojawią się też Michał Wiśniewski, Sarsa, Feel czy Natalia Szroeder, która już wkrótce pokaże wszystkim swój taneczny talent na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". 

Sylwestrowa Moc Przebojów - 31 stycznia o godzinie 20 w Polsacie!

 

Zobacz: TVP2 rezygnuje z Sylwestra w Toruniu! Wiemy, gdzie odbędzie się impreza!​

 

Ewa Farna zaśpiewa podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach!

Ewa Farna w złotej sukience
Eastnews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwester Wardęga w pomarańczowej bluzie
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Sylwester Wardęga zatrzymany przez policję! O co chodzi? Mamy filmik z zatrzymania

Sylwester Wardęga został zatrzymany w warszawskim metrze przez policję! Znany youtuber poruszał się komunikacją miejską w stroju Dartha Vadera, co przykuło uwagę służb i ludzi. W sieci już krąży filmik z zatrzymania. O co dokładnie chodzi? Tego jeszcze nie ustalono. Sylwester Wardęga zatrzymany przez policję Filmik z zatrzymania budzi wśród internautów dużo emocji, ponieważ policja niezbyt dobrze obchodziła się z ulubieńcem Polaków. Jak do tego doszło? Sylwester Wardęga poruszał się metrem w stroju Dartha Vadera z "Gwiezdnych wojen" i najprawdopodobniej kręcił swój najnowszy filmik.  Pod jakim zarzutem zatrzymano youtubera -  tego nie wiadomo. Sam zainteresowany jeszcze tego nie skomentował. Wardęga miał dużo styczności z policją ze względu na filmiki jakie kręcił już wcześniej.   W 2014 roku youtuber został skazany na karę grzywny za "trenowanie" funkcjonariuszy. Później naraził się "ciasteczkowym telefonem". Policjanci zatrzymali go, jak prowadził samochód i rozmawiał przez telefon. Po czym okazało się, że jest on z ciasta. Wkrótce Sylwester Wardęga utracił również prawo jazdy, o czym poinformował na swoim profilu na Facebooku. Jak zakończy się ta sprawa? Przekonamy się niebawem.   Zobacz: Dorota Szelągowska zdobyła uznanie syna. Pomógł jej... Sylwester Wardęga!   Filmik z zatrzymania Sylwestra Wardęgi   Sylwester Wardęga zatrzymany przez policję

Wymarzony Sylwester Beaty Kozidrak
Newsy
Wymarzony Sylwester Beaty Kozidrak: "Trzy noce pod kołdrą w górach!". A z kim?!

Wymarzony Sylwester Beaty Kozidrak ? Gwiazda w tym roku zagra na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w Katowicach, ale najbardziej chciałaby pojechać w góry z ukochaną osobą i spędzić trzy noce... pod kołdrą! Beata Kozidrak od lat spędza Sylwestra na scenie. W końcu może pochwalić się jedną z największych gaż za kilkunastominutowy występ w ostatni dzień roku. Jednak inaczej sobie wyobraża swojego wymarzonego Sylwestra: Wymarzyłam sobie takiego sylwestra, że pojechałabym z kimś kogo bardzo kocham w góry i spędziłabym z nim trzy noce pod kołdrą – ujawniła wokalistka podczas nagrywania spotu Z kim chciałaby spędzić te trzy noce kołdrą? :Zostawiamy to na razie bez odpowiedzi...   Zobacz: Agnieszka Kaczorowska wystąpi w aż 6 kreacjach na Sylwestrze Polsatu. Mamy zdjęcia z przymiarek!   Beata Kozidrak chciałaby spędzić Sylwestra w górach   Beata Kozidrak zagra w tym roku w Katowicach na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner