Instagram
TYLKO U NAS!

Sylwester Wilk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Czy niepełnosprawny sportowiec wygra taneczne show?

Instagram

Znamy kolejne nazwisko uczestnika 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! To niepełnosprawny sportowiec Sylwester Wilk. Uczestnika programu "Ninja Warrior Polska" spotkała ogromna tragedia, jednak mężczyzna nie poddał się i dziś będzie jedną z gwiazd tanecznego show. Kim dokładnie jest Sylwester Wilk? 

Zobacz także: Nie wziął udziału w finale, ale wygrał "Ninja Warrior Polska". Poruszająca historia Sylwestra Wilka

Sylwester Wilk kolejnym uczestnikiem 11. edycji "Tańca z gwiazdami"!

Sylwester Wilk wziął udział w programie "Ninja Warrior Polska" i był faworytem do głównej wygranej. Niestety, sportowiec uległ tragicznemu wypadkowi. Trener po pracy wracał na motocyklu do domu i w pewnym momencie jedno z aut, które jechało przed nim, zmieniło pas ruchu. Sylwester nie miał niestety najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. W wyniku wypadku sportowiec stracił nogę przed kolanem. Pomimo tak ogromnej tragedii trener nie załamał się i szybko postanowił zawalczyć o swoje życie po wypadku. Teraz jest prawdziwą inspiracją dla wielu osób! 

Sylwester pomimo przeciwności w dalszym ciągu intensywnie trenuje. Chociaż z powodu wypadku nie mógł już wziąć udziału w finale "Ninja Warrior Polska", to jak sam przyznaje, on wygrał ten finał w inny sposób. 

Zdradzę Wam tajemnicę... To ja wygrałem ten finał 🔥🔥🔥 2 miesiące i 2 dni po amputacji - napisał Sylwester pod wideo, na którym widać, jak stawia swoje pierwsze kroki z protezą nogi.

Jak poradzi sobie niepełnosprawny sportowiec w 'Tańcu z gwiazdami"? Czy zyska sympatię widzów i sięgnie po Kryształową Kulę? Tego dowiemy się już wkrótce na antenie Polsatu. Trzymamy oczywiście kciuki i życzymy powodzenia w tanecznym show!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak tam Wasze postanowienia noworoczne? Siłownie zaczynają świecić pustkami a tzw sezonowcy wrócili na swoje kanapy 🙈 Ja tymczasem pobiłem właśnie swój rekord w postanowieniu "Będę się lepiej odżywiał" 🔥 Od początku roku dbam o swoje zdrowie jeszcze bardziej 💪 O moje prawidłowe odżywianie zadbał nie kto inny jak @cateringpomelo 👌 Zbilansowaną dietę dostosowaną do moich potrzeb znajduję codziennie rano pod drzwiami 👍 No i wreszcie nie muszę stać w kuchni i udawać, że umiem gotować (a potem udawać, że smakuje mi to co przypaliłem 🤣) Teraz i Wy macie okazję skorzystać z ich posiłków, a do tego macie ode mnie 10% zniżki na hasło - wilktrenuje ✌ #cateringdietetyczny #catering #food #pomelo #cateringpomelo #health #trainer #trenerpersonalny #gym #ocr #ocrathlete #crossfit #runner #ocrrunner

Post udostępniony przez Sylwester Wilk (@wilktrenuje)

Sylwester uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, w którym stracił nogę przed kolanem

Sportowiec na szczęście nie załamał się i w dalszym ciągu jest bardzo aktywny! A już w marcu zademonstruje nam także swoje umiejętności taneczne!

Alan Andersz i Sylwester Wilk
Instagram

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56