Maja Sablewska i Nergal
ONS

Większość polskich gwiazd, szczególnie artystów, sylwestrową noc spędziło w pracy. Byli też tacy, którzy wolni od zawodowych zobowiązań wyjechali z Polski i nowy rok witali w luksusowych hotelach lub egzotycznych plażach. Niezależnie od sposobu świętowania wiele znanych osób dzieliło się wrażeniami i zdjęciami z fanami za pośrednictwem portali społecznościowych. Przypomnijmy: Tak polskie gwiazdy świętowały nowy rok

Swoją imprezę sylwestrową zorganizował też Nergal. Darski w swoim stylu postawił na prowokację i religijną symbolikę, a wśród gości nie zabrakło znanych twarzą. Jak udało nam się dowiedzieć, jedną z nich była Maja Sablewska. Para zna się jeszcze z czasów, gdy Adam spotykał się z Dodą, z którą Maja wówczas pracowała. Jej chłopak Wojtek Mazolewski też jest dobrym znajomym Nergala, a obaj panowie dość regularnie imprezują w Trójmieście. Wspólne świętowanie nowego roku wydawało się więc bardzo naturalną sprawą.
 

Majka zawsze lubiła Nergala. Afera z Dodą nie wpłynęła w żaden sposób na ich ciepłe relacje, które zbudowali już kilka lat temu. Wprawdzie ostatnio znów odżył jej kontakt z Dodą, ale Majka zupełnie nie myśli o tym w tych kategoriach, więc kiedy pojawił się pomysł wspólnego sylwestra z Adamem zgodziła się bez wahania, tym bardziej, że mogła go spędzić w Trójmieście u boku swojego ukochanego - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia Sablewskiej.

 

Na imprezie Nergala obowiązywał dress code, jeśli chodzi o kobiety to wymagane były - stroje zakonnic. Damy wszystko za zobaczenie Mai w takim wydaniu ;)

Zobacz: Sablewska i Gessler pokłóciły się o operacje plastyczneTak Sylwestra spędzały polskie gwiazdy: