Sylwester Małgorzaty Rozenek
ONS

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, iż nie zobaczymy w wiosennej ramówce TVN Małgorzaty Rozenek i jej programu "Perfekcyjna Pani Domu". Show ma wrócić najwcześniej jesienią, a sama Małgorzata będzie miała teraz więcej czasu dla swoich dzieci. W stacji zaś trwają gorączkowe poszukiwania kogoś, kto ją chwilowo zastąpi. Przypomnijmy: TVN znalazł następczynię Rozenek. Kto nią będzie?

Przerwa od "Perfekcyjnej Pani Domu" pozwoli też Rozenek odetchnąć i wyjść na chwilę z roli doskonałej organizatorki domowego życia. Czy Małgorzata już teraz pozwoli sobie na więcej luzu? Obecnie gwiazda spędza fantastyczny czas z rodziną i nie zaplanowała nawet, jak spędzi sylwestra. Jak donosi "Życie na Gorąco", Rozenek wyznaje, że w jej domu noworoczna impreza nie jest specjalnie celebrowana.


U mnie w domu sylwester jest przedłużeniem Wigilii. Bardzo nie lubię takiego poczucia przymusu dobrej zabawy. Dużo lepiej wychodzą mi spontaniczne imprezy od tych przesadnie zaplanowanych - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Życiem na Gorąco".


Chcielibyście trafić na spontanicznego sylwestra do Małgorzaty Rozenek?

Zobacz: Jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Rozenek

Świąteczne zakupy Małgorzaty Rozenek z dziećmi: