Party Stories
Z którą gwiazdą powinieneś spędzić sylwestra? Zrób nasz PSYCHOTEST i sprawdź, kto zapewni ci imprezę życia!
Instagram
Newsy

Z którą gwiazdą powinieneś spędzić sylwestra? Zrób nasz PSYCHOTEST i sprawdź, kto zapewni ci imprezę życia!

Tylko z jedną gwiazdą masz szansę na szampańską zabawę!

Sylwester 2017/2018 coraz bliżej, a ty wciąż nie wiesz, gdzie i z kim go spędzić?! W podjęciu odpowiedniej decyzji z pewnością pomoże ci nasz psychotest, dzięki któremu dowiesz się, z którą gwiazdą powinieneś zaszaleć podczas tej jedynej i najważniejszej nocy w roku! ;) Czy najlepiej bawiłbyś się u boku Magdy Gessler, a może popijając bezglutenowego szampana w towarzystwie Anny Lewandowskiej? A może to z Michałem Szpakiem przeżyłbyś najlepszą imprezę ever? Sprawdź!

 

Zobacz też: 

QUIZ Wiecie ile lat mają polskie gwiazdy? Wielki szacun, jeśli uda Wam się odpowiedzieć na pytania 4 i 8
Rozpoznaj gwiazdę po... jej dziecku! To naprawdę trudny quiz! :)
Czy miałabyś szansę zostać piątą przyjaciółką "Przyjaciółek"? ;) Zrób nasz psychotest i sprawdź!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kevin sam w Nowym Jorku - błędy w filmie
Newsy
QUIZ Obejrzałaś Kevina więcej niż 10 razy? Sprawdź się!

Święta bez Kevina to jak Święta bez choinki, przynajmniej dla nas! W tych dniach tradycyjnie możecie zobaczyć (nawet kilka razy) filmy o przygodach rezolutnego chłopca. Który o już raz oglądacie ten nieśmiertelny folmowy hit... dziesiąty, dwudziesty? Dla wiernych fanów mamy wyjątkowy quiz wiedzy - jak dobrze znasz kultową produkcję? Czas start!

Zobacz także: "Tu jest jakby luksusowo"! Jak dobrze znasz cytaty z filmu "Kogel Mogel"? Rozwiąż nasz QUIZ!

Święta bez Kevina to jak Święta bez choinki, przynajmniej dla nas! W tych dniach tradycyjnie możecie zobaczyć (nawet kilka razy) filmy o przygodach rezolutnego chłopca. Który o już raz oglądacie ten nieśmiertelny folmowy hit... dziesiąty, dwudziesty? Dla wiernych fanów mamy wyjątkowy quiz wiedzy - jak dobrze znasz kultową produkcję? Czas start! Zobacz także:  "Tu jest jakby luksusowo"! Jak dobrze znasz cytaty z filmu "Kogel Mogel"? Rozwiąż nasz QUIZ!

Przyjaciółki: Małgorzata Socha jako Inga
Mat. promocyjne
Seriale
Jak dużo wiesz o życiu Ingi z "Przyjaciółek"? Zrób nasz QUIZ!

Inga to jedna z czterech pierwszoplanowych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Fanom serialu nie trzeba jej przedstawiać, bo doskonale wiedzą, że Inga jest ciepłą, serdeczną i przyjacielską osobą. Ale czy wiecie wszystko o jej życiu? Jak się nazywa, gdzie pracowała w 1. sezonie serialu czy jak mają na imię jej córki? Zróbcie koniecznie nasz quiz i sprawdźcie, jak dużą wiedzę macie o życiu Ingi!

 

Zobacz też:

Inga to jedna z czterech pierwszoplanowych bohaterek serialu " Przyjaciółki ". Fanom serialu nie trzeba jej przedstawiać, bo doskonale wiedzą, że Inga jest ciepłą, serdeczną i przyjacielską osobą. Ale czy wiecie wszystko o jej życiu? Jak się nazywa, gdzie pracowała w 1. sezonie serialu czy jak mają na imię jej córki? Zróbcie koniecznie nasz quiz i sprawdźcie, jak dużą wiedzę macie o życiu Ingi!   Zobacz też: Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony! Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;) Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST! Do której z "Przyjaciółek" jesteś najbardziej podobna? PSYCHOTEST Którym bohaterem "Przyjaciółek" jesteś? Dorotką, Pawłem, a może Dagmarem? PSYCHOTEST Kto to powiedział? Sprawdź, czy wiesz do kogo należą te cytaty z "Przyjaciółek". To naprawdę trudny quiz! Naprawdę trudny quiz dla fanów "Przyjaciółek"! Rozpoznaj sezon tylko po jednym kadrze! Sprawdź, jak uważnie oglądałaś 10. sezon "Przyjaciółek"! QUIZ Jak dużo wiesz o życiu Zuzy z "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz!

Co wiesz o wydarzeniach z 2017 roku?
Newsy
Jak uważnie śledziłaś show biznes w 2017 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE! 6/10 to powód do dumy!

Jak uważnie śledziłaś polski show biznes w 2017 roku? Jak często zaglądałaś na Party.pl, by dowiedzieć się wszystkiego na temat gwiazd i celebrytów? ;) Jeśli uważasz się za eksperta w tej sprawie, to rozwiąż nasz quiz. Wtedy przekonamy się, czy naprawdę nim jesteś! 

 

Czas start :)

 

Zobacz: Jak dobrze znasz polskie przeboje z tego roku? Rozwiąż nasz QUIZ z nieoczywistymi pytaniami :)

Jak uważnie śledziłaś polski show biznes w 2017 roku? Jak często zaglądałaś na Party.pl, by dowiedzieć się wszystkiego na temat gwiazd i celebrytów? ;) Jeśli uważasz się za eksperta w tej sprawie, to rozwiąż nasz quiz. Wtedy przekonamy się, czy naprawdę nim jesteś!    Czas start :)   Zobacz:  Jak dobrze znasz polskie przeboje z tego roku? Rozwiąż nasz QUIZ z nieoczywistymi pytaniami :)

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner