Edyta Górniak w czapce

TYLKO U NAS! Gdzie Edyta Górniak wystąpi w Sylwestra? Walczą o nią dwie duże stacje!

Edyta Górniak w czapce

Edyty Górniak to gwarancja, że impreza sylwestrowa przyciągnie tłumy ludzi. I choć do Sylwestra zostało jeszcze trochę czasu, stacje telewizyjne już przygotowują się do walki o gwiazdę. Każda z nich stara się, by to własnie u niej zaśpiewała Edyta Górniak, która w tym roku obchodzi 25-lecie działalności artystycznej. Jakie propozycje dostała diwa?

Gdzie Edyta Górniak wystąpi w noc sylwestrową?

“Wszyscy chcą, żeby ostatni koncert w tym jubileuszowym dla niej roku zagrała właśnie na ich imprezie sylwestrowej. TVP proponuje jej, żeby na scenie wykonała piosenki ze wszystkimi artystami, z którymi wystąpiła na swojej trasie - Ewą Farną, Moniką Kuszyńska, Mietkiem Szcześniakiem, Glacą, i Edytą Bartosiewicz”, zdradza nam osoba z TVP.

Do nocy sylwestrowej przygotowuje się też TVN, który również walczy o udział Edyty Górniak. Stacja wie, że piosenkarka przyciągnie miliony widzów przed telewizory. Na jaką stacje zdecyduje się diwa?

“Edyta jeszcze nie podjęła decyzji. Zależy jej na wielkim show, więc ciągle negocjuje warunki”, zdradza nasz informator z TVP.

Ile na sylwestrowym koncercie może zarobić diwa? Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta może liczyć na 100 tysięcy zł za występ! W końcu taka noc zdarza się tylko raz w roku :-)

 

ZOBACZ: Zjawiskowa Edyta Górniak uhonorowana medalem w Ministerstwie Kultury! ZDJĘCIA

 

Edyta Górniak na scenie w Poznaniu
ONS

 

Edyta Górniak - koncert we Wrocławiu
ONS

 

Edyta Górniak na koncercie w Kielcach
ONS

 

Więcej na temat Edyta Górniak Sylwester
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51