Zagraniczne święta Magdy Gessler
ONS/Facebook

Gwiazdy spędzają święta w najrozmaitszy sposób. Dla jednych jest to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić rodzinne strony i spędzić czas z bliskimi. Inni wolą ten czas spędzić na egzotycznych wakacjach, ale są też tacy, którzy wyjeżdżają za granicę, aby spotkać się z dawno niewidzianą rodziną. Przypomnijmy: Jak gwiazdy spędzają tegoroczne święta Bożego Narodzenia?

Na ten ostatni wariant zdecydowała się Magda Gessler. Restauratorka ostatnio nie udzielała się zbyt aktywnie na swoim Facebooku, ale wczoraj poinformowała fanów, że na święta poleciała do Toronto, gdzie mieszka i pracuje jej ukochany Waldemar Kozerawski, ceniony chirurg plastyczny. Gwiazda nie poleciała tam jednak sama - towarzyszy jej córka Lara i ojciec Magdy. Podekscytowana Gessler podzieliła się z fanami zdjęciami i krótkim sprawozdaniem z pobytu.

Przyleciałam do mojego ukochanego do Toronto.Musieliśmy się sobą troszkę nacieszyć . Teraz ostre przygotowania do Świąt ! Fotka z dzisiaj dla moich fanów :))))) Pozdrawiam i całuję Was wszystkich !!!! Postaram się mieć kontakt z Wami codziennie . Piszcie jak przygotowania. Lara i Ja dwie szalone naładowane energią Polki pozdrawiają Was Wszystkich i życzą samych pyszności na tej jedynej , cudownej kolacji w roku !!!!!Ja przyjechałam do Kanady ze swoim Tatusiem, którego też gorąco całuję Nareszcie mam swój czas z bliskimi.... Jestem szczęśliwa! - napisała gwiazda (pisownia oryginalna).


Tak Magda Gessler spędza święta w Kanadzie. Czego chcielibyście jej życzyć?

Zobacz: Sablewska i Gessler pokłóciły się o operacje plastyczne

Świąteczna sesja Magdy Gessler dla "Vivy!":