Supermodelka Plus Size #Supermodelka Plus Size, Joanna Cesarz #Supermodelka Plus Size, Justyna Czajka #Supermodelka Plus Size, Katarzyna Bochenkiewicz #Supermodelka Plus Size, Patrycja Greinke
Supermodelka Plus Size
Mat. prasowe
1/18
Supermodelka Plus Size
Mat. prasowe

W środowy wieczór o tytuł #Supermodelki Plus Size walczyło już tylko sześć uczestniczek. W siódmym odcinku na mieszkanki domu modelek czekały kolejne zadania, m.in. sesja nago, pokaz w artystycznych nakryciach głowy i warsztaty z Rafałem Maserakiem.

 

Zobacz także: Jak pokonać uczucie nieśmiałości?

 

Rozebranie się przed obiektywem wzbudziło u większości ogromne obawy. Jak wyznała Asia, kiedyś była wyzywana od puszczalskiej. Bała się, że ta sesja potwierdzi słowa tych, którzy hejtowali. Odwagi dziewczynom próbował dodać Emil:

– W tej sesji chodzi o to, żebyście same siebie pokochały takimi, jakie jesteście, żebyście były przykładem dla całej Polski, dla innych kobiet – mówił juror. Mimo to obawy nie malały. – Nie jesteśmy rozmiarem zero, gdzie dziewczyna chuda ustawi się obojętnie jak i wygląda dobrze – komentowała Wiktoria.

Zuza podeszła natomiast do tego wyzwania optymistycznie.

– Ja nie mam problemu, żeby się rozebrać, bo wiem, że na pewno nam krzywdy nie zrobią, że pokażą apetyczność naszego ciała, a nie wulgarność i będzie dobrze – mówiła.

I to właśnie ona najlepiej poradziła sobie z zadaniem. Pozostałe dziewczyny też dały radę, a Kasia – wcześniej również niezbyt zadowolona z tego, że będzie musiała rozebrać się przed obiektywem, stwierdziła:

- Ktoś, kto chciałby się oczyścić, pozbyć się kompleksów, powinien sobie zrobić taką sesję.

Zobacz WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII i przeczytaj, co jeszcze się działo!

 

 

Zobacz: Maślak wściekły na "Supermodelki Plus Size". Co takiego zrobiły? ZOBACZ

2/18
#Supermodelka Plus Size, Joanna Cesarz
Mat. prasowe
3/18
#Supermodelka Plus Size, Justyna Czajka
Mat. prasowe
4/18
#Supermodelka Plus Size, Katarzyna Bochenkiewicz
Mat. prasowe
5/18
#Supermodelka Plus Size, Patrycja Greinke
Mat. prasowe
6/18
#Supermodelka Plus Size, Wiktoria Kula
Mat. prasowe
7/18
Mat. prasowe
8/18
Supermodelka Plus Size, taniec z Rafałem Maserakiem
Mat. promocyjne

Bardzo dużo emocji wzbudziły również warsztaty z Rafałem Maserakiem – trzykrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, znanym m.in. z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Dziewczyny uczyły się świadomości własnego ciała i starały się pokazać od jak najlepszej strony. Tu jednak wyjątkowo nie sprawdziła się reguła, która panuje zwykle, czyli: najlepszy wygrywa.

 

Nagrodę – dodatkową godzinę treningu z Rafałem – otrzymała Justyna, która, według tancerza, takiej bonusowej lekcji potrzebowała najbardziej.

9/18
Supermodelka Plus Size, taniec z Rafałem Maserakiem
Mat. promocyjne
10/18
#Supermodelka Plus Size Zuzanna Zakrzewska
Mat. promocyjne

Modelki wystąpiły też w porannych, bardzo naturalnych pozach - zero makijażu, zero fryzur... Asia myła zęby, Wiktoria czesała włosy, Patrycja piła kawę na tarasie, Zuza nakładała krem na twarz, Kasia jadła śniadanie w wersji na poważnie i na wesoło, a Justyna rozbiła sobie jajko na głowie przygotowując jajecznicę.

 

Zdaniem Emila, najlepiej i najbardziej naturalnie wypadła Joasia.

 

Na zdjęciu Zuzanna Zakrzewska.

11/18
#Supermodelka Plus Size Wiktoria Kula
Mat. promocyjne
12/18
#Supermodelka Plus Size Patrycja Greinke
Mat. promocyjne
13/18
#Supermodelka Plus Size Katarzyna Bochenkiewicz
Mat. promocyjne
14/18
#Supermodelka Plus Size Justyna Czajka
Mat. promocyjne
15/18
#Supermodelka Plus Size Joanna Cesarz
Mat. promocyjne
16/18
Supermodelka Plus Size, dziewczyny w Teatrze Wielkim na pokazie
Mat. prasowe

Ostatnim, lecz wcale nie najłatwiejszym zadaniem tego odcinka, był pokaz z pogranicza mody i sztuki. Uczestniczki miały zaprezentować nietypowe nakrycia głowy, stworzone przez najlepszych modystów Teatru Wielkiego. Jury zachwyciły szczególnie Kasia i Zuza.

Z programem tym razem musiała się pożegnać Justyna. Według Ewy Minge, dziewczyna po ostatniej szczerej rozmowie z pozostałymi uczestniczkami poprawiła swoje zachowanie, ale jednocześnie zablokowała się jako modelka.

 

Zobacz: Przysiady, bieganie, taniec - uczestniczki "Supermodelka Plus Size" wystawione na próbę kondycji!

 

Szansę na dalszą walkę o wygraną dostała natomiast Patrycja. Niespodziewanie jednak wśród dziewczyn nastąpiło kolejne spięcie. Tym razem na wroga grupy wyznaczona została Patrycja. Pozostałe mieszkanki domu modelek uznały, że Justyna niesłusznie odpadła z programu, a Patrycja została dlatego, że płacząc po nieudanej sesji nago wzbudziła litość.

 

Zobacz: "Supermodelka Plus Size": Uczestniczki w zmysłowej sesji z bliskimi. Jak wypadły? ZDJĘCIA

 

A co za tydzień? 

A już za tydzień uczestniczki czeka sesja pin-up, do której pomoże im się przygotować Macademian Girl. Stylistka Kasia Środka zabierze z kolei dziewczyny do second-handu i pokaże, jak dobrać ubranie do figury. Piątka pozostała w programie nakręci też spot do społecznej kampanii telewizyjnej.

 

Te i więcej niespodzianek w najbliższą środę 25 października o 20:40 w Polsacie.

 

Zobacz: Maślak wściekły na "Supermodelki Plus Size". Co takiego zrobiły? ZOBACZ

17/18
Supermodelka Plus Size, dziewczyny w Teatrze Wielkim na pokazie
Mat. prasowe
18/18
Supermodelka Plus Size, dziewczyny w Teatrze Wielkim na pokazie
Mat. prasowe