Pierwszy projekt sukni ślubnej Kim Kardashian
ONS

Jest projekt sukni ślubnej Kim Kardashian. Ładna?

Pierwszy projekt sukni ślubnej Kim Kardashian
ONS

Amerykańskie media od niemal dwóch tygodni żyją zaręczynami Kim Kardashian i Kanye Westa. Gwiazdorska para swój wielki dzień zaplanowała wstępnie na przyszłoroczne lato. Ceremonia z pewnością zostanie urządzona z wielkim rozmachem, w końcu raper jest w stanie wydać wiele pieniędzy na swoją ukochaną i córeczkę. Zobacz: Kim Kardashian schudła po ciąży 23 kilogramy!

Wszyscy zastanawiają się już na jaką suknię zdecyduje się celebrytka. Kim uwielbia modę, dlatego z pewnością zdecyduje się na coś od jednego z największych domów mody. W sieci pojawił się już nawet pierwszy projekt kreacji.

Swoją propozycję przedstawił dom mody Theia. Projektant Don O'Neill proponuje Kardashiance bogato zdobioną suknię z obcisłą górą i pięknym syrenim dołem. Całość idealnie podkreśliłaby wąską talię Kim i sprytnie ukryła zaokrąglone biodra.

Z pewnością w ciągu najbliższych miesięcy Kim zostanie zasypana projektami ślubnych kreacji. Ciekawe na jakiego kreatora ostatecznie się zdecyduje. Jak oceniacie propozycję domu mody Theia?Blond Kardashian wzbudza sensację nawet w zwykłym płaszczu:

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10