Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram
Jak Wam się podoba?
1/4
Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram

 

Ale pięknie wyglądała! Joanna Krupa pokazała na Instagramie zdjęcia i wideo ze swojego ślubu. Modelka i gwiazda telewizyjna wyszła w sobotę w Krakowie za mąż za Douglasa Nunesa! Była to uroczystość kościelna i - jak mówią znajomi pary, "było cudownie, pięknie, wzruszająco".

A jak wyglądała w tym wyjątkowym dniu panna młoda? Na jaką suknię zdecydowała się jedna z najbardziej stylowych celebrytek w Polsce? Kto ją dla niej zaprojektował? Czy był to przyjaciel Joanny, obecny zresztą na ślubie - Dawid Woliński? 

Zobaczcie w naszej galerii suknię ślubną Joanny Krupy w całej okazałości.

 

Zobacz też: Głosuj na najpiękniejszą suknię ślubną ostatnich lat! Doda, Lewandowska, a może Rozenek?

2/4
Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram

 

Trzeba przyznać, że suknia ślubna Joanny Krupy wyglądała oszołamiająco. Kto ja projektował? Jak się okazuje nie Dawid Woliński.

Gwoli wyjaśnienia, Asia wyglądała bardzo pięknie. Nie miała na sobie mojej sukni, ale miała równie piękną sukienkę. Wyglądała spektakularnie.

 

Zobaczcie wideo z kościoła:

 

Nie wiem kto był projektantem tej sukienki, ale pomagałem jakby była moja. Poprawiałem welon, tren. Ściągałem wszystkie paprochy, które się przyczepiały, bo była z długim ciągnącym się trenem i welonem. Nie była to łatwa praca, ale projektant powinien mi podziękować - mówi Woliński na swoim Instagramie.

Za projektem sukni ślubnej Joanny Krupy stoi Sylwia Romaniuk, z którą Joanna współpracowała już wcześniej. Londyński dom mody Romaniuk projektuje i szyje m.in. luksusowe suknie ślubne. 

Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram
Instagram

3/4

 

Joanna i towarzyszące jej osoby bardzo pilnowali, by paparazzi nie mieli zbyt wielu okazji, by zrobić jej zdjęcia. A jak wyglądała uroczystość?

Było cudownie, pięknie, wzruszająco - mówi Woliński. - Wrzucę więcej zdjęć jak już będę mógł. Dzisiaj nie mogę - tłumaczy.

Projektant zwraca uwagę na piękne kazanie, wygłoszone przez zaprzyjaźnionego z celebrytką księdza Pawła Krężołka.

Są już mężem i żoną, są bardzo szczęśliwi i była piękna ceremonia. Był piękny zespół, który śpiewał na żywo. Był czad! - mówi Woliński.

 

Projektant pokazał zaproszenie na ślub Krupy:

Zaproszenie Joanna Krupa ślub
Instagram
Instagram

4/4
Joanna Krupa

 

Joannie i jej mężowi gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram
Instagram