Anna Lewandowska ślub

Anna Lewandowska wyznacza trendy! Jej suknia sprzed 6 lat jest bestsellerem Macieja Zienia

Anna Lewandowska ślub

Pamiętacie suknię ślubną Anny Lewandowskiej? Anna i Robert Lewandowscy ślubowali sobie miłość i wierność w 2013 roku. Uroczystość odbyła się dokładnie 22 czerwca w kościele św. Anny w Serocku, a wesele zostało zorganizowane w Trębkach Nowych. Ania zachwyciła wówczas swoim wyglądem w pięknej, białej sukni, którą zaprojektował dla niej Maciej Zień. Teraz okazuje się, że po 6 latach od tamtych wydarzeń, kreacja trenerki wciąż jest bestsellerem!

Anna Lewandowska inspiruje przyszłe panny młode

Maciej Zień już w 2013 roku, po ślubie Ani i Roberta zdradził, że panna młoda wybrała kreacje z jego kolekcji, ale poprosiła o kilka poprawek. Jakich?

To wzór sukni, który indywidualnie dopasowuję do klientek. To był punkt wyjścia, efekt nie jest ten sam, Ania życzyła sobie odkrytych pleców. Podczas pierwszych przymiarek wymyślaliśmy dodatkowe halki- mówił wówczas w "Pytaniu na Śniadanie". Ta sukienka na tym polega, że mam mieć lekkość, ma się unosić na wietrze, dlatego jest niewykończona. W momencie wychodzenia z kościoła, te sukienki pięknie się zachowują. Każda jest inna, bo za każdym razem powstanie inne upięcie. 

 

Teraz, projektant opublikował na Instagramie post, w którym pochwalił się, że jego suknia, którą na ślub wybrała Anna Lewandowska, jest prawdziwym hitem!

W ostatnim numerze @fashionmagazine_polska w artykule o słynnych ślubach wspominam kreację Anny Lewandowskiej @annalewandowskahpba , która do tej pory jest bestsellerem wśród sukni ślubnych mojego projektu- pochwalił się Maciej Zień.

Zobaczcie, jak wyglądała suknia ślubna Anny Lewandowskiej! Podoba się Wam kreacja trenerki? 

Zobacz także: Nie uwierzysz, co robią Anna Lewandowska i Małgorzata Socha rano. To nagranie rozbawi was do łez!

Anna Lewandowska wybrała suknię ślubną od Macieja Zienia.

 

Ania i Robert są małżeństwem od 6 lat. 

Lewandowscy wspierają CZD
ONS.pl

Ślub Lewandowskich

Więcej na temat Maciej Zień Anna Lewandowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43